خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/30 10:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

اصلاح الگوی مصرف ازنتایج ارزشمند قانون هدفمندکردن یارانه‌هاست

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح الگوی مصرف از نتایج ارزشمند طرح هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود.

شهریار طاهرپور در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اجرای این قانون یک ضرورت است نه یک اولویت واثرات اجرای این قانون در بحث صنعت، بیشتر بر صنایع انرژی‌بر خواهد بود و دولت حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد تا فشار زیادی به این صنایع نیاید و برای مواد اولیه این صنایع نیز سیاست و تدابیر لازم اخذ خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مصرف انرژی در کشور ما در رتبه بالایی قرار دارد و حتی از کشور عربستان 5 برابر بیشتر مصرف انرژی داریم لذا با اجرای این قانون توسعه اصلاح الگوی مصرف را در کشور شاهد خواهیم بود.

وی ضمن بازدید از کارخانه فولاد گیلان اظهار داشت: در سفر بازدید از کارخانه‌های گیلان بیشتر انتظار داشتم از کارخانه‌های نساجی و صنایع غذایی بازدید داشته باشیم و دیدن کارخانه‌هایی نظیر فولاد برایم جالب بود.

وی در خصوص عقب ماندگی‌های صنعت گیلان افزود: به دلیل برنامه‌هایی که در مجلس در دهه پیشین رخ داد، گیلان از نظر صنعتی دچار عقب ماندگی‌هایی شد که البته در دولت نهم و دهم جبران آن مورد توجه قرار گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet