ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/30 10:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس فراکسیون قرآن و عترت:

هتک حرمت قرآن کریم، اهانت به همه‌ بشریت است

**رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن هتک حرمت قرآن کریم گفت: از آن‌جا که این کتاب مقدس، شامل پیام‌های انبیای گذشته‌ی الهی و نیز مطالبی افزون بر آن است، ما مسیحیان را مقصر ندانسته بلکه آمریکایی‌ها و دست‌اندرکاران آنها را در این جریان دخیل می‌دانیم.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد پیام اخیر مقام معظم رهبری پیرامون هتک حرمت قرآن کریم، اظهار کرد: این پیام، پیامی جامع و کامل برای همه‌ انسان‌ها است و در حقیقت مقام معظم رهبری نکته‌ای را مطرح کردند که غرب شاید خلاف آن را بخواهد.

وی افزود: آنانی که این اقدام را انجام دادند شاید می‌خواستند به ساحت قرآن اهانت کرده و مقدسات مسلمانان را همچون گذشته زیر پا بگذارند و با این کار به تضعیف اسلام و مسلمانان اقدام کنند و از سویی دیگر نیز بین مسلمانان و مسیحیان تفرقه و تقابل ایجاد کنند و مقدمات ایجاد جنگی صلیبی بین مسلمانان و مسیحیان را فراهم آورند.

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این در حالی است که ما در این جریان، مسیحیان را مقصر ندانسته بلکه آنها را از کسانی که از دولت آمریکا و کسانی که در این رابطه سکوت کردند و نسبت به هتک حرمت قرآن کریم ممانعتی نکردند و این عمل را انجام دادند، مدعی و طلبکار می‌دانیم.

افتخاری گفت: کسانی که به هتک حرمت قرآن دست زدند به مسیحیت و همه‌ی پیروان ادیان ابراهیمی توهین کردند؛ چون حقیقت قرآن کریم شامل پیام‌های انبیای الهی گذشته و مطالبی اضافه بر آنها است.

وی با بیان اینکه قرآن برای سعادت و نجات بشریت آمده است و هتک حرمت قرآن کریم، اهانت به همه‌ی بشریت است، گفت: بنابراین باید همه‌ی ملت‌ها و آزادی‌خواهان جهان و نیز پیروان ادیان ابراهیمی با مسلمانان همسو و همصدا شوند و نسبت به این حرکت وارد شده و در این مساله حق خود را از دولت آمریکا و همکاران وی مطالبه کنند تا موجب اعاده‌ی حیثیت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet