هدر موبایل
1389/06/30 10:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده پاکدشت:

اساس پیشرفت یک جامعه مترقی، نقد عملکرد مسولان است

**نماینده مردم پاکدشت در مجلس تصریح کرد: نقد و بررسی‌ها در جامعه نباید به گونه‌ای باشد که ما خود، نقش دشمن را بازی کنیم.

فرهاد بشیری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق وحدت به صورت عملی در جامعه تاکید کرد: برای پیشرفت یک جامعه نقد و واکاوی امری ضروری است اما این نقد باید منصفانه دلسوزانه، کارشناسانه و ظریف باشد تا بتوانیم وحدت و انسجام خود را نیز حفظ کنیم.

وی با اشاره به اهمیت وحدت گفت: آموزه‌های دینی ما بر وحدت و یکپارچگی امت اسلامی تاکید ویژه‌ای دارد، امام(ره) نیز همیشه به مقوله حفظ انسجام تاکید داشتند، همچنین مقام معظم رهبری اتحاد و انسجام میان امت و به ویژه مسوولان را در حد فریضه می‌دانند.

به گفته بشیری، عقلانیت اقتضاء می کند برای اینکه بتوانیم در امور جامعه و کشورمان موفق باشیم باید انسجام را روز به روز تقویت کنیم. البته نقد و بررسی نیز برای جامعه لازم است به طوری که اساس پیشرفت یک جامعه مترقی، نقد و بررسی عملکرد مسوولان است.

وی ادامه داد: بعد جمهوریت نظام که امام (ره) مطرح می‌کردند نیز بدین معناست که هیچ کس فراتر از نقد نیست، عملکرد همه مسولان باید مورد واکاوی قرار گیرد، ولی آنچه مسلم است این است که این نقد و بررسی‌ها نباید به انسجام و اتحاد کشور لطمه بزند.

به گفته وی، در حالی که فضای خوبی را برای پیشرفت در کشور داریم یقینا بیشتر مورد حقه و کینه دشمن قرار می‌گیریم لذا نیاز است که باز هم اتحاد و همدلی‌مان را بیشتر کنیم تا به مدارج عالیه پیشرفت مورد تاکید مقام معظم رهبری دست یابیم.

وی تاکید کرد: همه به ویژه مسوولان باید دقت کنند که در بیان اظهار نظرات خود، موجب خدشه وارد شدن به انسجام کشور نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet