هدر موبایل
1389/06/30 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

مجمع نمایندگان استان تهران مدافع جدی استقلال ری از تهران است

**رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت که این مجمع موافق و مدافع استقلال شهر ری است؛ چرا که تحقق آن، به عمران و آبادانی این محدوده کمک قابل توجهی خواهد کرد.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به مباحث مطرح شده پیرامون استقلال شهر ری از تهران، اظهار داشت: در حال حاضر شهر ری به دلیل مستقل نبودن از تهران، دچار مشکلات عدیده‌ای است که به وضوح می‌توان این مشکلات را در این خطه مشاهده کرد.

وی افزود: بر اساس مشکلاتی که ری با آن در حال حاضر مواجه است، اعتقاد مجمع نمایندگان استان تهران بر مستقل شدن ری از تهران است.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه گفت: استقلال شهر ری مزایای فراوانی برای خود این محدوده و شهر تهران در پی خواهد داشت، چرا که با مستقل شدن ری، حتی می‌توان تأثیرات این استقلال را در کاهش ترافیک، افزایش عمران و آبادانی شهری و خدمات رسانی مناسب به این محدوده مشاهده کرد.

نوروزی با بیان اینکه در حال حاضر ری به لحاظ عمران شهری عقب‌ماندگی‌های فراوانی دارد، افزود: تنها با مشاهده محدوده اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) به وضوح می‌توان به مشکلات این محدوده پی برد.

وی خاطرنشان کرد: با استقلال شهر ری که مجمع نمایندگان استان تهران مدافع آن است، بسیاری از مشکلات این منطقه از تهران حل خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet