خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/30 11:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عماد حسینی:

هیچ تغییری در عرضه بنزین صورت نگرفته است

**سخنگوی کمیسیون انرژی با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها و تاثیر آن بر نرخ بنزین گفت: بنزین از مهر ماه به صورت سهمیه ای و آزاد با نرخ سهمیه ای معمولی ۱۰۰ تومان و بنزین سوپر ۱۵۰ همچنین نرخ آزاد آن به صورت معمولی ۴۰۰ و بنزین سوپر ۵۵۰ تومان در جایگاه های عرضه بنزین به شهروندان ارائه می شود.

سید عماد حسینی نماینده مردم قروه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: در عرضه ی بنزین مهرماه هیچ تغییری صورت نگرفته است و مطابق با سنوات گذشته بنزین در جایگاه های سوخت عرضه می شود.

وی با اشاره به دست یابی ایران به خودکفایی در تولید بنزین گفت:از حدود یک ماه گذشته تا به امروز کشورمان هیچ گونه بنزین وارداتی را در جایگاه ها عرضه نکرده است.تمام بنزین مصرفی در داخل کشور تولید شده است بنابراین اگر وارداتی در آینده صورت گیرد صرفا برای افزایش موجودی ذخایر استراتژیک است.

وی با اشاره به جلسه ی ویژه کمیسیون انرژی در راستای بررسی راهکارهای مبارزه با واردات قاچاق بنزین در کشور خاطر نشان کرد: پس از اتمام تعطیلات مجلس کمیسیون انرژی در جلسه ویژه ای با حضور متخصصان و نمایندگان کمیسیون انرژی و مسئولان وزارت نفت به بررسی راهکارهای موثر مقابله با واردات بنزین قاچاق خواهد پرداخت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet