خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/30 12:17:00
سرویس فرهنگی
کوثری:

فرهنگ ایثارگری در جامعه کمرنگ شده است

**نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه روح ایثار گری در جامعه کم شده است گفت:دشمن هنوز هم به دنبال آسیب زدن به ارزش هایی است که ۸ سال از آنها دفاع کردیم.

"اسماعیل کوثری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت  اظهار داشت:مردم کشور ما هیچ گاه طالب جنگ نبوده اند و در دکترین جمهوری اسلامی جنگ طلبی جایگاهی ندارد و در این 8 سال تنها از سرزمین خود در مقابل دشمن متجاوز دفاع کردیم.

نماینده تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس افزود:دشمن به شعار ها و ارزش ها ی نظام که برخواسته از شعور و بطن قرآن و برخواسته از اسلام ناب محمدی بود حمله کرد و قصد خاموش کردن  این شعار ها را داشت اما مردم ما طی 8 سال مقاومت و دفاع، با شکست دشمن هم تمامیت ارضی کشور را حفظ کردند و هم از حاکم شدن یک نظام استکباری بر کشور جلوگیری کردند.

نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه دشمن هنوز هم به  به دنبال آسیب رساندن به ارزش های نظام  است گفت:پس از گذشت سه دهه از انقلاب، مردم ما با حضور در صحنه های مختلف مثل انتخابات 22 خرداد سال 88  و در راهپیمایی  9دی ماه ، زمانی که احساس خطر کردند با حضور در صحنه فتنه های پس از انتخابات را خاموش کردند.

این فرمانده لشگر در دوران 8 ساله دفاع مقدس در ادامه با اشاره به روح ایثارگری که در زمان جنگ در جبهه حاکم بود گفت:فرهنگ ایثارگری در جامعه کم شده ،اما هنوز جاری است و نمونه مشهود آن کمک های انساندوستانه مردم به زلزله زدگان پاکستان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet