هدر موبایل
1389/06/30 13:09:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم تنکابن:

بیمارستان عباس آباد با تعیین زمین مناسب عملیاتی می‌شود

**نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات ساخت بیمارستان ۶۰تختخوابی عباس‌آباد به محض تعیین زمین از سوی فرمانداری خبر داد.

"ابوالفتح نیکنام "نماینده تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ویژه‌نامه مردم و مجلس روزنامه وارش با اعلام این خبر گفت: احداث این بیمارستان از برنامه‌های جدی دانشگاه آزاد تنکابن است که به محض تعیین زمین مناسب، کار اجرایی آن شروع خواهد شد.

این نماینده افزود: دو زمین در تنکابن و نشتارود برای احداث بیمارستان پیشنهاد شده، اما به دلیل نیاز مردم عباس‌آباد به بیمارستان تلاش ما این است تا این زمین در این منطقه معین شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن درباره وضعیت زمین برای ساخت این بیمارستان در عباس‌آباد گفت: در حال حاضر قطعه زمینی به مساخت ده هکتار بعد از پل کاظم‌رود پیشنهاد شده که در اختیار شهرداری است، اما معارض دارد. فرمانداری در توافق با شهردار درصدد است دو هکتار از این زمنین را به بیمارستان و 5 هکتار دیگر را در اختیار مجموعه اداری شهرستان قرار دهد، اما این امر مستلزم حل مسائل با شخص معارض است.

نیکنام ادامه داد: در حال حاضر در تنکابن یک بیمارستان 100 تختخوابی داریم و بیمارستان 200 تختخوابی دیگری نیز برای این شهرستان مصوب شده است، ضمن اینکه بخش خصوصی نیز بیمارستانی را در دست اقدام دارد که اکنون در مراحل پایانی قرار دارد، به همین دلیل تلاش ما این است که در صورت امکان این بیمارستان در منطقه عباس‌آباد احداث شود که می‌تواند برای مردم آنجا بسیار سودمند باشد. با توجه به همین اهمیت ما با جدیت در صدد پیگیری زمین مناسب هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet