هدر موبایل
1389/06/30 16:30:00
سرویس سیاسی
فولادگر:

سخنان رئیس مجلس در اصفهان یک نقد منصفانه بود

**نماینده مردم اصفهان با انتقاد از برخی جوسازی‌های رسانه‌ای پس از سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع مردم این شهر در دفاع از جایگاه مجلس، گفت: سخنان رئیس مجلس یک نقد منصفانه به اظهارات رئیس جمهور بود که نیاز به جوسازی ندارد.

"حمیدرضا فولادگر" نماینده مردم اصفهان در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سخنان مطرح شده در خصوص جایگاه مجلس، خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدهای مقام معظم رهبری باید  همه تلاش کنند که همدلی میان قوا  بیشتر شود.

فولادگر با اظهار اینکه واقعا پس از تاکیدهای رهبری بر وحدت، تلاش های خوبی برای وحدت میان قوا صورت گرفت، خاطرنشان ساخت: گاهی موضوعاتی پیش می آید مانند بحث استرداد لایحه هدفمند کردن یارانه ها و یا بررسی افزایش تعطیلات عید فطر که به برخی مسائل میان قوا دامن می زند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به اظهارات رئیس جمهور درباره در راس امور نبودن مجلس، تصریح کرد: طرح این بحث به این شکل به هیچ وجه ضرورتی نداشت و انتظار این بود که بحث هایی این چنینی از طریق محافل عمومی و رسانه‌ای مطرح نشود.

فولادگر ادامه داد: طبیعی است پس از طرح این موضوع به شکل عمومی(در راس امور نبودن مجلس) پاسخی هم به آن از سوی نمایندگان و رئیس مجلس داده شود.

نماینده اصفهان با اشاره به حضور خود در جلسه سخنرانی رئیس مجلس در اصفهان، گفت: آقای لاریجانی در این جلسه نقد خیلی منصفانه ای به سخنان مطرح شده از سوی رئیس جمهور و برخی اعضای هیات دولت درباره منشور کوروش و مکتب ایرانی داشتند و آنطور که برخی رسانه ها عنوان می کنند هیچ حمله شدیدالحن و تخریبی در کار نبود.

فولادگر با انتقاد از عدم توجه برخی رسانه ها به اخلاق حرفه ای به تحریف برخی اخبار حضور رئیس مجلس در سفر به اصفهان اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی رسانه ها به دورغ خبری را منتشر کردند که استاندار اصفهان جلسه سخنرانی رئیس مجلس را ترک کرد، در حالیکه اصلا چنین نبوده و استاندار اصفهان به همراه دیگر مقامات استانی از اول تا پایان سفر آقای لاریجانی به همراه ایشان بودند و تنها برای دقایقی، استاندار جلسه را برای گفت وگو با تلفن ترک کرده  و دوباره برگشتند.

نماینده اصفهان با اعلام اینکه از همین جا از آقای استاندار و دیگر مسئولان استانی تشکر می کنم که از اول تا پایان سفر رئیس مجلس به همراه ایشان بودند، خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای همواره سعی دارند به اختلافات در کشور دامن بزنند که این مسئله دقیقا برخلاف خواست رهبری است.

فولاگربا یادآوری اینکه رهبر معظم انقلاب اختلاف سلایق را امری طبیعی دانسته اند، خاطرنشان ساخت: بنا به فرموده رهبری این اختلافات نباید به گونه ای باشد که به وحدت آسیب برساند و برای این منظور، مسئولان هم نباید با یکدیگر از طریق تریبون‌ها سخن بگویند.

وی به تشکیل کارگروه برای رفع اختلافات میان قوا در شورای نگهبان با حضور نمایندگان سه قوه اشاره کرد و گفت: این کارگروه برای رفع اختلافات تشکیل شده و موضوعاتی که مورد بحث است باید در این کار گروه و یا در محافل حقوقی مطرح شود.

نماینده اصفهان، تصریح کرد: وقتی گفته می شود که مجلس در راس امور نیست و نقدی در این راستا از سوی نمایندگان و یا رئیس مجلس صورت می گیرد این موضوع نیاز به جوسازی ندارد.

فولادگر بار دیگر با اشاره به سخنان رئیس مجلس در نقد سخنان رئیس جمهور در اصفهان، خاطرنشان کرد: من به همراه 8 نماینده دیگر در جلسه سخنرانی آقای لاریجانی حضور داشتیم، ایشان واقعا نقد منصفانه ای انجام دادند و بنابراین برخی جوسازی هایی که در این خصوص صورت می گیرد یک برخورد سیاسی است و بحث های همچون حمله شدید به دولت اصلا صحت ندارد.

وی با بیان اینکه نیازی نیست یک خبرگزاری در پاسخ به نقد منصفانه ای که رئیس مجلس برحسب وظیفه انجام داده، اقدام به گرفتن و انتشار مصاحبه هایی کند، افزود: چرا که در طرح مطالب باید به این نکته توجه داشت که شروع کننده بحث ها کیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet