ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/30 16:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اخوان:

پنج حکم برای تسهیلات ایثارگران در برنامه پنجم در نظر گرفته شده‌است

**نماینده اصفهان در مجلس از درنظر گرفتن پنج حکم در خصوص مسکن، اشتغال، بیمه‌،‌ تحصیلات و مسائل بهداشتی درمانی ایثارگران در برنامه پنج‌ساله پنجم خبر داد.

نیره اخوان نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در آستانه هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ملت ایران با گرامی‌داشت این هفته از شهدا و ایثارگری‌ آنها قدردانی می‌کنند.

وی افزود: اگر فردی امروز به مقام و جایگاهی دست یافته مدیون شهدایی است که در آستانه هفته گرامیداشتشان هستیم.

نماینده اصفهان همچنین یادآور شد: دشمنان کشور نتوانستند با تحریم‌ها و تحمیل جنگ، یک وجب از خاک کشور ما را بگیرند و فهمیدند که مردم ایران با استقامت با جان و مال خود از ارزش‌های کشور دفاع می‌کنند.

اخوان با بیان اینکه ما باید بتوانیم در سنگر فرهنگی اقدامات مؤثری انجام دهیم، گفت: این مسئله حساس است چرا که دشمنان به این موضوع پی برده‌اند که تنها از طریق انحراف در مسائل فرهنگی و هدف اصلی کشور است که می‌توانند بر ما غلبه کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم با باورهای دینی خود کاری کنند که دشمن از این حربه نیز ناکام شود.

نماینده مجلس هشتم تصریح کرد: این هفته به خاطر یاد و یادآوری همه ایثارگری‌ها برای ما مغتنم است و می‌تواند فرصتی برای ما ایجاد کند که با تلاش به تمام چیزهای دست نیافتنی برسیم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: 5 حکم در خصوص مسکن، اشتغال، بیمه‌،‌ تحصیلات و مسائل بهداشتی درمانی ایثارگران در برنامه پنج‌ساله پنجم در نظر گرفته شده است.

اخوان این تسهیلات را مناسب دانست و گفت: امیدواریم طی این برنامه پنجساله این مسائل به سرانجام برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet