انتخابات ریاست جمهوری
1389/06/30 16:19:00
سرویس سیاسی
مواضع قاطع رییس مجلس قابل تقدیر است

موسوی لارگانی: مراجع عظام اصفهان سخنان لاریجانی را تایید کردند

**نماینده مردم فلاورجان با اشاره به حضور خود در جریان سفر رییس مجلس به اصفهان، سخنان رییس مجلس در دفاع از جایگاه قوه مقننه را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: مراجع عظام در دیدارهای خود با رییس مجلس، مواضع لاریجانی در دفاع از جمله حضرت امام(ره) را تایید کردند.

"سید ناصر موسوی لارگانی" نماینده مردم فلاورجان در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور رییس مجلس در اصفهان، گفت: رییس مجلس در سفر خود با اصفهان ضمن افتتاح پروژه عظیم میدان امام خمینی (ره) به دیدار مراجع عظام اصفهان رفت.

موسوی لارگانی با اشاره به سخنان لاریجانی در جمع مردم اصفهان این سخنان را به دو بخش تقسیم کرد و گفت: رییس مجلس در بخش اول سخنان خود به موضوع پروژه بزرگ میدان امام خمینی(ره) پرداخت و در بخش دوم سخنان خود با دلایلی محکم و قابل تقدیر در برابر تضعیف جایگاه مجلس و اشاعه سخنانی مانند کتب ایرانی و بزرگنمایی کوروش ایستاد.

نماینده مردم فلاورجان با تاکید بر اینکه سخنان رییس مجلس در دفاع از شان قوه مقننه قابل تقدیر است، تصریح کرد: رییس مجلس با دلایلی محکم و منطقی در راستای فرمایشات رهبری مبنی بر وحدت، در برابر تفسیر حرف امام (ره) موضع‌گیری کرد و با تاکید بر اینکه طرح چنین موضوعاتی خلاف وحدت عملی در کشور است به انتقاد از طرح موضوعاتی مانند مکتب ایرانی و کوروش زمان پرداخت.

 موسوی لارگانی که از روحانیون اصولگرای مجلس به شمار می‌آید، ضمن اشاره به همراهی رییس مجلس در جریان سفر وی به اصفهان از دیدار وی با مراجع عظام اصفهان خبر داد و گفت: در دیداری که لاریجانی با حضرت آیت الله العظمی مظاهری داشت، ایشان نیز بخش اعظم سخنان خود را بر دفاع از جمله امام خمینی (ره) اختصاص داد و با تایید سخنان لاریجانی بر لزوم حفظ شان مجلس و جلوگیری از تفسیر سخنان حضرت امام تاکید کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین با انتقاد از رویکرد برخی رسانه‌ها در شایعه‌پردازی علیه رییس مجلس، گفت: هدف این رسانه‌ها تضعیف مجلس و اختلاف افکنی بین روسای قواست؛ چراکه این رسانه‌ها در چندماهه اخیر نشان داده اند که با تضعیف مجلس و توهین به نمایندگان در پی ایجاد اختلاف در میان قوا هستند.

نماینده مردم فلاورجان خطاب به رسانههایی که تخریب رییس مجلس و شایعه‌پراکنی علیه او را در دستور کار خود قرار داده اند، گفت: این رسانه ها باید مواظب عواقب رفتار خود باشند، چراکه چنین رفتارهایی آشکارا در خلاف سفارشات و تاکیدات مقام معظم رهبری قرار دارد و آب به آسیاب دشمن ریختن است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet