خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/30 17:18:00
سرویس سیاسی
عماد حسینی تاکید کرد:

نباید برخلاف رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موضع‌گیری کرد

**نماینده مردم قروه در مجلس گفت: با بیان اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست، اعتماد مردم از خانه ملت سلب می‌شود.

"عماد حسینی" نماینده قروه در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه اظهارات اخیر احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست، خاطرنشان کرد: اینکه رییس جمهور بر خلاف سخنان امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب سخنرانی کند و بگوید مجلس دیگر در راس امور نیست، مطلوب نیست.

وی با تاکید بر ضرورت برخورد جدی با اینگونه اظهار نظرها، گفت: مقام معظم رهبری در راس تمام امور کشور قرار دارند، اگر ایشان در این باره رهنمودهایی داشتند برای تمام مردم و مجلس قابل پذیرش بود، اما رییس جمهور چنین جایگاهی ندارد.

حسینی با اشاره به اینکه تبعات این صحبت رییس جمهور بسیار خطرناک است،تصریح کرد: اینجانب با فکر اینکه در کشور مردم سالاری و دموکراسی حاکم است وارد مجلس شده ام، اما این صحبت و اینکه مجلس دیگر در راس امور نیست تمام ذهنیت نمانیدگان مجلس و مردم را خراب کرد.

وی تاکید کرد: اگر رییس جمهور با برخی از نمایندگان مشکل دارد نباید آن را به تمام مجلس تعمیم دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امیدوارم رییس جمهور جهت حفظ نظام و رفع مشکلات در کشور صحبت خود را اصلاح کند، گفت: پیش از این هم رییس جمهور صحبت‌ها و کارهایی انجام داده که بعدها آن را اصلاح کرده است، امیدواریم این بار هم نسبت به اصلاح این بخش صحبت‌هایش اقدام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet