ایام محرم 1398
1389/06/31 10:27:00
سرویس سیاسی

دفاع حدادعادل از موضع‌گیری‌های رئیس مجلس و باهنر

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با حمایت از موضع‌گیری‌های اخیر رئیس مجلس، آن را در جهت دفاع از کیان مجلس کافی و جامع دانست.

"غلامعلی حدادعادل" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت در رابطه با اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر در راس نبودن مجلس اظهار داشت: موضع گیری آقای لاریجانی و باهنر درجهت  دفاع از کیان مجلس  کفایت می‌کند و البته باید تا چهارم مهر که مجلس بعد از تعطیلات آغاز به کار می‌کند راه‌های مناسب‌تری پیدا کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر با بیان اینکه بهتر است در فضای مجلس به این موضوعات پرداخته شود، گفت: ادامه این موضع‌گیری‌ها قطعاً راه مدبرانه‌ای نیست و باید در فضای مجلس در این رابطه تصمیم‌گیری شود.

به گزارش خانه ملت، پیش از این "علی لاریجانی" مجلس را عامل جلوگیری از تعدی به حقوق ملت دانسته و  آن را برای مقابله با دیکتاتوری در راس امور عنوان کرده بود.

"محمدرضا باهنر" نیز در گفت‌وگویی با تابناک گفت: هیچ تغییری در قانون اساسی ایجاد نشده است که بتواند بحث در راس امور نبودن مجلس را مستقر کند و این سخنان بیشتر توهمات است. اگر بخواهیم مقایسه‌ای داشته باشیم، پیش از تغییر قانون اساسی، بنا بر اصل 113 رئیس جمهور تنظیم کننده روابط قوای سه‌گانه بود که مطابق اصل110 قانون کنونی این مسئولیت به رهبری واگذار شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet