KHANEH MELLAT

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/31 11:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی‌بیغش:

وحدت مسئولان راهکار ایران برای مواجهه با بیماری بیش‌فعالی استکبار است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص راهکارهای ایران برای برخورد با بیماری بیش فعالی جبهه استکبار، گفت: فصل‌الخطاب بودن فرمایشات رهبری، وحدت مسئولان، کوتاه نیامدن در قبال زیاده‌خواهی دشمن، طلب کردن حقوق حقه و ارتباط با کشورهای اهل تعامل از جمله این راهکارها است.

محمود احمدی‌بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با اعضای مجلس خبرگان، اظهارداشت: بیش فعالی جبهه استکبار طبق فرمایش مقام معظم رهبری، موضوع صدور قطعنامه علیه ایران و صحنه‌گردانی صهیونیست‌ها با اجرای آمریکا در آتش زدن قرآن است، یعنی کارهایی که با انجام آن درصدد به زانو درآوردن دنیای اسلام و مردم آزاده هستند.

وی در خصوص راهکارهای جمهوری اسلامی برای برخورد با بیماری بیش فعالی جبهه استکبار، تصریح کرد: فصل‌الخطاب بودن فرمایشات مقام معظم رهبری برای مردم و مسئولان، وحدت بین مسئولان نظام، کوتاه نیامدن در قبال زیاده‌خواهی دشمن یعنی آمریکا و اسرائیل، پافشاری و طلب کردن حقوق حقه خود در چارچوب قانون و همچنین ارتباط با کشورهایی که اهل تعامل هستند، از راهکارهای ایران برای مواجهه با این بیماری استکبار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: کسانی که قطعنامه 1929 و قطعنامه‌های قبلی علیه ایران را صادر کردند، به خوبی می‌دانند که مردم ایران با این قطعنامه‌ها به زانو در نمی‌آیند البته هرچند این امر سختی‌هایی به همراه دارد اما ملت ایران هیچ گاه از اصول خود دست برنخواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه دشمن از اعمال تحریم‌ها به دنبال جنگ روانی علیه ایران است نه جنگ اقتصادی، گفت: از آنجایی که دشمن می‌‌داند ایرانی‌ها امتحان خود را در برابر قطعنامه و تحریم ها در این 31 سال انقلاب پس داده و قبول شده‌اند از این رو می‌خواهد با انجام عملیات روانی مردم و مسئولان را مرعوب کند.

نماینده مردم شازند در مجلس بیان داشت: رهبری در دیدار با خبرگان به مرعوب نشدن مسئولان در قبال دشمن اشاره و فرمودند« مردم و افرادی را که برای کشور تلاش می کنند ناامید نکنید» در حالی که شاهد هستیم برخی از مسئولان از صدور قطعنامه‌ها ابراز سختی می‌کنند.

احمدی‌بیغش با بیان اینکه قطعنامه‌ها یک وسیله پالایش برای افراد معتقد به خدا، رهبری و پشتیبانی مردم هستند، یادآور شد: افرادی که به این امور اعتقاد ندارند، سستی کرده و می‌گویند این قطعنامه‌ها می‌خواهد مردم را از پا درآورد در حالیکه اشخاصی مثل مقام معظم رهبری هدف این کار دشمن را به وحشت انداختن مسئولان و ایجاد جنگ روانی می دانند.

وی با اشاره به اینکه قصد دشمن علمیات روانی است چراکه می‌داند ایرانی‌ها با چنین قطعنامه‌هایی زمینگیر نمی‌شوند، اضافه کرد: موضوعی که اثرگذار است ناامید شدن افرادی است که خود را جزء خواص می‌دانند بنابراین مرعوب شدن آنها در این جنگ روانی عامل تاثیر‌گذاری بر مردم است و علت تأکیدات رهبری این است که نباید ایجاد ناامیدی کرد، چراکه دشمن هیچ کاری نمی‌تواند از پیش ببرد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در این 32 سال هیچ دولتی مانند دولت فعلی پس از ریاست‌جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، به این حد استکبار ستیز و حافظ شعارهای اولیه و اصلی جمهوری اسلامی نبوده است، تصریح کرد: دولتی که شعارهای اول انقلاب را زنده کرد، بر حرف خود در مقابل دشمن ایستاد و ذره‌ای نرمش مقابل آمریکا به خرج نداد و اهداف نظام اسلامی را پیش برد، دولت نهم و دهم است.

وی تأکید کرد: رهبری در دیدار با خبرگان مجددا از دولت حمایت کرده و کسانی را که سعی دارند دولت را تضعیف و کارهای آن را کوچک و بی‌ارزش جلوه دهند،به رعایت انصاف و حمایت از دولت توصیه فرمودند.

احمدی بیغش خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان که امروز از وحدت دم می‌زنند درصدد فراری دادن عوامل فتنه از مجازات هستند درحالی که وحدت بین مسئولان و مردم وجود داشته و از این بابت هیچ نگرانی وجود ندارد.

وی متذکر شد: زمانی که رهبری موضوع وحدت را مطرح می‌کنند، وحدت مردم و مسئولان مدنظر است و تأکید ایشان در این قضیه به معنای عدم وجود وحدت نیست بلکه به این است که با حفظ وحدت به موفقیت برسیم، از این رو رهبری همیشه به مسئولان تذکر می‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه وحدتی که توسط جناح‌های اصلاح‌طلب مطرح می‌شود برای فراری دادن سران فتنه است، بیان داشت: معنای چنین وحدتی پذیرش دوباره فتنه‌گران است در حالی که رهبری آنها را خارج شده از نظام می‌دانند و مردم نیز آنها را طرد کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet