خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/31 13:59:00
سرویس سیاسی
ابطحی خبر داد:

اقدام قابل‌ تحسین مردم خمینی‌شهر درکمک به سیل‌زدگان پاکستانی

**نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت مردم خمینی‌شهر برای کمک به سیل‌زدگان پاکستانی و محکوم کردن توهین به قرآن کریم در راهپیمایی اعتراض‌آمیز نشان‌دهنده نوع‌دوستی و غیرت دینی اهالی این شهر است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"سیدمحمد جواد ابطحی" در گفتگو با روزنامه نسل فردا با اعلام این موضوع گفت: مردم خمینی‌شهر برای کمک به سیل‌زدگان پاکستان تاکنون 27 میلیون تومان پول نقد و متجاوز از شش دستگاه کامیون و 10 تن اقلام مورد نیاز به هلال احمر داده‌اند. البته این مقدار جدای از هدایای مردمی است که به کمیته امداد حضرت امام(ره) داده شده است.

وی با اشاره به این که مردم خمینی‌شهر نوع دوستی خود را نشان داده و در این راه پیشگام هستند، اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی محکومیت توهین به قرآن کریم نیز بسیار قابل توجه بود.

ابطحی در ادامه درباره طرح‌های متنوعی که در خمینی‌شهر به نتیجه رسیده یا در آستانه انجام است و نتایج خوبی را برای مردم این شهر به دنبال خواهد داشت نیز افزود: با توجه به کندی پیشرفت بیمارستان 160 تختخوابی منظریه و تذکر کتبی که به مسئولان سازمان شهرسازی داده شد، قرار شد مهندس علیزاده هفته آینده برای بازدید و صدور دستورات لازم درباره این پروژه به خمینی‌شهر بیایند که امیدواریم با تشکیل کمیته‌ای سه‌جانبه متشکل از کارفرما، پیمانکار و شرکت مهندس مشاور، مشکلات اجرایی این پروژه برطرف شده و به امید خدا عملیات اتمام ساختمان بیمارستان با سرعت روزافزون پیگیری شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه به عملیات عمرانی در خمینی‌شهر اشاره کرد و افزود: هفته گذشته در محل فرمانداری خمینی شهر جلسه‌ای در رابطه با وضعیت خیابان‌های این شهر برگزار و علل کندی کارها با حضور مسئولان شهرستان از نهادها، شرکت‌ها و اداره‌های مختلف بررسی شد. در نهایت در این جلسه مقرر شد که شهرداری خمینی‌شهر با واریز هزینه جابجایی تیرهای برق عملیات تعریض معابر و آسفالت آنها را انجام دهد.

نماینده مردم خمینی شهر درباره دیگر اقدامات انجام شده نیز گفت: اما مورد دیگری که اتفاق خوبی برای مردم خمینی شهر بود مربوط به افتتاح پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شماره 3 شهری خمینی‌شهر است که موجب شد خمینی‌شهر از لحاظ سرانه اورژانس جزء شهرهای برتر قرار بگیرد که در حال حاضر تعداد پایگاه‌های این شهرستان به شش عدد افزایش یافته است.

وی یادآور شد:در مورد هتک حرمت قرآن کریم نیز راهپیمایی اعتراض‌آمیزی برگزار شد ضمن اینکه این عمل در مساجد محله‌های مختلف این شهر محکوم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet