هدر موبایل
1389/06/31 15:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

ملت ایران همواره با حضور در صحنه برای حفظ نظام ایستاده‌اند

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حضور مردم در صحنه و احساس مسئولیت آنها، باعث می‌شود که خود ملت به دفاع از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بپا خیزند، به همین دلیل قدرت نظام به تجهیزات نیست.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و فرمانده لشکر 27 محمدرسول‌الله در زمان جنگ تحمیلی 8 ساله در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: انقلاب و نظام اسلامی ایران بر اساس اسلام ناب محمدی بنیان‌گذاری شده و برخواسته از آیات الهی، احادیث و قرآن کریم و توکل بر خداوند و متکی بر قدرت و اراده مردم بوده است.

وی افزود: برخی از گروهک‌ها به حضرت امام‌(ره) گفتند که ما مسلح هستیم و می‌توانیم در مقابله با طاغوت مؤثر باشیم اما حضرت امام (ره) قبول نکردند و به مسیری را در مبارزه با طاغوت انتخاب کرده بودن ادامه دادند و آن مسیر مبارزه با استفاده از قدرت ملت ایران بود.

نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: ملت ایران توانست کاری کند که انقلاب به پیروزی برسد و زمانی هم که انقلاب پیروز شد، باز حضرت امام (ره) نگفت حالا که انقلاب به پیروزی رسید و نظام استقرار یافت، می‌توانید به خانه‌هایتان بروید و کاری با شما نداریم، بلکه امام همواره تأکید داشتند که باید ملت همیشه در صحنه حضور داشته باشند و از کیان نظام و انقلاب دفاع کنند تا مبادا دشمن با استفاده از غفلت ملت بتواند تعرضی به کشور کند.

کوثری بر همین اساس متذکر شد: امروز رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر این نکته تأکید می‌کنند.

به گفته وی، زمانی که مردم در صحنه حضور داشته باشند و احساس مسئولیت کنند، باعث می‌شود که خود ملت به دفاع از نظام برخیزند، به همین دلیل قدرت نظام جمهوری اسلامی به تجهیزات نیست بلکه ملت ایران، خودشان همواره در صحنه و پشت ولایت فقیه برای حفظ نظام ایستادند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در خاتمه عنوان کرد: وقتی ملت همواره برای دفاع از اسلام و کشورشان در صحنه حضور داشته باشند، کسی نمی‌تواند خدشه‌ یا آسیبی به نظام وارد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet