هدر موبایل
1389/06/31 15:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جواد جهانگیرزاده:

عدم رابطه با امریکا مهمترین پادزهر انقلاب در مقابل بیش فعالیت دنیای استکبار است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: عدم شناخت درست امریکا از اوضاع داخلی ایران و ویژگی های ملت آن موجب اتخاذ تصمیم های غلط و مجموعه بیش فعالیتها در قبال ایران شده که این سیاست ها خروجی جز یاس و ناامیدی برای دشمن نداشته است.

جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به بیش فعالی دنیای استکبار در عرصه سیاست خارجی گفت: فعالیت ها و برنامه های گسترده و نامتمرکز و بی نتیجه دنیای استکبار در اقصی نقاط دنیا بخصوص در خاورمیانه و ایران حاکی از بیش فعالی استعمارگران عرصه سیاست خارجی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به بیش فعالی دنیای غرب در قبال ایران افزود:صدور قطعنامه فراقانونی و اعمال تحریم های سیاسی، حمایت از معارضان داخلی، سعی در به چالش کشاندن ایران در قضیه افغانستان و عراق و وارد کردن آن در جنگ های منطقه ای، تهاجم های فرهنگی و جنگ روانی و تبلیغات وسیع رسانه ای علیه ایران نمونه هایی از بیش فعالی دنیای غرب علیه انقلاب اسلامی است که هیچ یک نتیجه ای دربر نداشته است.

وی عدم رابطه با امریکا را یکی از مهمترین پادزهرهای ایران در مقابل بیش فعالی های دنیای استکبار و امریکا داشت و تحریم های سیاسی، حمایت از معارضان داخلی، سعی در به چالش کشاندن ایران در قضیه افغانستان و عراق و وارد کردن آن در جنگ های منطقه ای، تهاجم های فرهنگی و جنگ روانی و تبلیغات وسیع رسانه ای علیه ایران نمونه هایی از بیش فعالی دنیای غرب علیه انقلاب اسلامی است که هیچ یک نتیجه ای در بر نداشته است.

وی عدم رابطه با امریکا را یکی از مهمترین پادزهرهای ایران در مقابل بیش فعالی های دنیای استکبار و امریکا دانست و اظهارداشت: عدم شناخت درست امریکا از اوضاع داخلی ایران و جایگاه و نقش ولایت فقیه در حکومت و همچنین عدم شناخت کافی از ویژگی های ملت ایران موجب اتخاذ تصمیم های غلط و مجموعه بیش فعالیتی در قبال ایران شده است که خروجی جز یاس و ناامیدی دشمن نداشته است.

جهانگیرزاده هوشمندی ملت ایران و شناسایی نقاط ضعف دشمن و سرمایه گذاری به آن، پیوند دولت و ملت و وحدت حول ولی فقیه و در یک کلمه همبستگی و اتحاد ملی را از دیگر پادزهرهای انقلاب در مقابل سیاست زدگی های استکبار دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet