ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/31 16:24:00
سرویس سیاسی
نماینده مهاباد حادثه تروریستی امروز صبح این شهر را محکوم کرد

تمامی شهدای حاثه تروریستی‌مهاباد زن و کودک هستند

**نماینده مردم مهاباد از کشته و زخمی شدن بیش از پنجاه نفر در حادثه تروریستی امروز در مهاباد خبر داد و گفت: بر اثر انفجار تروریستی صبح امروز که در جریان رژه نیروهای مسلح اتفاق افتاد، یازده نفر کشته شدند که تمامی آنها زن و کودک هستند.

"جلال محمودزاده" نماینده مهاباد در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حادثه تروریستی امروز صبح در مهاباد گفت: تروریست هادر ساعت 10 صبح امروز اقدام به انفجار بمبی در میان زنان و کودکانی کردند که برای مشاهده رژه نیروهای مصلح گرد آمده بودند، در این حادثه یازده نفر کشته و بیش از چهل نفر زخمی شدند که اکثر آنان کودکان و زنان هستند.

نماینده مهاباد با بیان این مطلب که پنج نفر از شهدای این حادثه اهل مهاباد هستند از تشییع پیکر این شهدا خبر داد و گفت: عصر امروز پیکر 5 تن از شهدای این حادثه که اهل مهاباد هستند، در این شهر تشییع خواهد شد و سایر شهدا برای تشییع جنازه به شهرهای خود منتقل خواهند شد.

محمودزاده با تاکید بر اینکه این جنایت باعث نفرت مردم کرد منطقه از تروریست ها شده است، افزود: تروریست هایی که با کشتار افراد بی دفاع و زنان و کودکان به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند باید بدانند چنین حرکت هایی باعث نفرت مردم از آنها است و مردم کرد امروز بیشتر از هر روز دیگری خواستار شناسایی و مجازات اعضای این گروهک های تروریستی هستند.

وی با بیان اینکه هنوز هیچ گروه یا فردی مسئولیتی این حمله تروریستی را برعهده نگرفته است، گفت: ماموران امنیتی به دنبال شناسایی عاملان این جنایت هستند و به زودی این افراد دستگیر خواهند شد.

نماینده مردم مهاباد با محکوم کردن این اقدام وحشیانه گفت: مردم کرد همواره در کنار سایر برادران خود با حمایت از نظام جمهوری اسلامی در برابر افرادی که با این اقدامات قصد ایجاد اختلاف دارند ایستادگی خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet