هدر موبایل
1389/07/01 07:46:00
سرویس سیاسی
رییس مجلس:

حادثه مهاباد چهره ننگین دشمنان را نمایان ساخت

**رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حادثه تروریستی شهر مهاباد بار دیگر چهره زشت و ننگین دشمنان کوردل انقلاب اسلامی و نظام مقدس را نمایان ساخت.

به گزارش خانه ملت، "در پی حادثه تروریستی شهر مهاباد "علی لاریجانی" طی پیامی این ضایعه دردناک تروریستی را از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مقام معظم رهبری، مردم شهرستان مهاباد و خانواده‌های شهدای گرانقدر این حادثه تسلیت گفت.

متن پیام رییس مجلس به این شرح است:

حادثه تروریستی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح در شهر مهاباد که باعث شهادت و زخمی شدن جمعی از همنوعان عزیزمان شد، بار دیگر چهره زشت و ننگین دشمنان کوردل این انقلاب و نظام مقدس را نمایان ساخت.

در حالی که فرزندان این ملت در آستانه گرامیداشت رشادت‌های هشت سال دفاع مقدس توانمندی‌های غرور آفرین نظامی خود را به نمایش گذاشتند، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران که تحمل این توانایی و قدرت مقتدرانه را ندارند با انجام حرکات زشت و کور تروریستی سعی در ایجاد اخلال در وحدت مردم و اراده محکم آنان دارند.

متاسفانه تجربه سه دهه از تثبیت نظام جمهوری اسلامی و اقتدار آن هنوز برای دشمنان این کشور باور نگشته است و در عقل ناقص آنان هنوز توهم و خیال ایجاد مانع و شکاف در بین آحاد این ملت وجود دارد که بیانگر کج فهمی آنان می‌باشد.

مردم عزیز، رشید و دلاور ایران اسلامی همواره و در تمامی صحنه‌ها و شرایط، حامی و پشتیبان انقلاب و نظام بوده‌اند و هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد این گونه حوادث خللی در اراده مستحکم و قوی آنان وارد کند بلکه با عزمی راسخ‌تر و با استواری بیشتر در راه توسعه کشور گام برخواهند داشت.

اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه دردناک تروریستی از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مقام معظم رهبری، مردم شهرستان مهاباد و خانواده‌های شهدای گرانقدر این حادثه، برای آنان علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل از درگاه خداوند مسئلت می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet