هدر موبایل
1389/07/01 12:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بروجرد:

حادثه مهاباد بیانگر به بن بست رسیدن دشمنان است

**یکی از نمایندگان مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی مهاباد بیانگر عصبانیت و به بن بست رسیدن همه توطئه های دشمنان است.

 "هادی مقدسی" روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: استکبار جهانی در برابر حرکت های بدیع و توفنده و دشمن شکن ملت ایران به شدت به انفعال دچار شده است.

وی گفت: حادثه 31شهریور در مهاباد نشان داد که استکبار از پیروزی، اقتدار و سربلندی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس و سالهای پس از آن عصبانی است.

مقدسی اظهار داشت: حادثه تروریستی مهاباد و کشتن زنان و کودکان برای ملت ایران، جنایتی قابل پیش بینی از طرف استکبار است اما مانند دیگر اهداف تروریستی، حرکتی کور و بی هدف است.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات تروریستی هیچگونه تاثیری در اراده و عزم آهنین ملت ایران ایجاد نخواهد کرد و خون زنان و کودکان شهیدی که به ناحق بر زمین ریخته شد صفوف متحد و منسجم مردم حق طلب را بیش از پیش مستحکمتر خواهد کرد.

وی افزود:نیروهای امنیتی و نظامی ما با تدبیری ضربتی تمامی عوامل انجام این جنایت تروریستی را به زودی شناسایی و در مقابل دیدگان ملت به سزای اعمالشان خواهند رساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet