هدر موبایل
1389/07/01 12:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ارومیه:

خون شهیدان موجب افزایش اراده مردم برای وحدت می شود

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: خون هر شهیدی که بر زمین ریخته می شود، موجب افزایش اراده مردم بر تحکیم وحدت می شود.

"جواد جهانگیرزاده" روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات تروریستی از زمان پیروزی انقلاب در آذربایجان غربی توسط منافقین و ضد انقلاب رخ می داد، با این حال این اقدامات مذبوحانه موجبات تقویت و تحکیم وحدت و انسجام در کشور را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اقدام تروریستی روز گذشته در شهرستان مهاباد تاکید کرد: دست داشتن گروههای ضد انقلاب در این اقدام مذبوحانه کاملا روشن است و بی شک این حرکت تروریستی از سوی مردم و نیروهای نظامی بی پاسخ نخواهد ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر وجود امنیت بالا در مناطق کردنشین استان اظهارداشت: این حرکت وحشتناک که موجب شهادت زنان و کودکان مظلوم و بی گناه شد، نشان از عجز و ناتوانی ضد انقلاب در مقابل اقتدار مردم ایران دارد.

جهانگیرزاده گفت: هفته دفاع مقدس هفته پیوند بین مردم و نیروهای مسلح است و رخ دادن این حادثه در چنین روزی از سوی ضد انقلاب انتخابی آگاهانه است.

وی خاطرنشان کرد: ضد انقلاب می خواهد با این اقدام اراده مردم در دفاع از کشور را تحت تاثیر قرار دهد، ولی بارها به تجربه ثابت شده عزم راسخ مردم در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی توانسته تمام این توطئه ها را خنثی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر مجازات عوامل این حادثه تاکید کرد و گفت: ناامن نشان دادن استانهای مرزی خواسته و هدف دشمنان و معاندین نظام است و این موضوع دقت و توجه بیش از پیش مسوولان و مردم را می طلبد.

روز چهارشنبه بر اثر وقوع یک انفجار تروریستی در بین مردمی که در شهرستان مهاباد مشغول تشویق نیروهای مسلح شرکت کننده در مراسم رژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس بودند، 12 زن و کودک شهید و گروهی نیز زخمی شدند.

به این مناسبت امروز پنجشنبه در آذربایجان غربی عزای عمومی اعلام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet