هدر موبایل
1389/07/01 14:31:00
سرویس سیاسی
نماینده ارومیه خبرداد؛

سرنخ‌هایی از عوامل انفجار تروریستی مهاباد به دست آمده است

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت انفجارتروریستی مهاباد، اعلام کرد: سرنخ‌های خوبی در شناسایی عاملان این انفجار تروریستی به دست آمده که از سوی مسئولان مربوطه در حال پیگیری است.

"نادر قاضی پور" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به انفجار تروریستی روز چهارشنبه مهاباد در مراسم رژه نیروهای مسلح، گفت: شرایط نشان می دهد که در قبل و پس از انقلاب که مردم استان آذربایجان غربی دائما درگیر با حزب کومله بودند چنین اتفاقی رخ نداده بود و این نشان دهنده رسیدن دشمن به آخر خط است که به زن وبچه مردم رحم  نمی کند.

وی با اشاره به اینکه در انفجار تروریستی مهاباد همسران برادران سپاهی و ارتشی به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد: تا به حال  هر حادثه تروریستی که در کشور رخ داده عوامل آن شناسایی و به سزای اعمال خود رسیده اند و قطعا در مورد حادثه تروریستی مهاباد هم عوامل این حادثه دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

قاضی پور با تاکید بر اینکه مردم مرزنشین اجازه فعالیت به عوامل استکبار نخواهند داد ، خاطرنشان ساخت: تا کنون سرنخ‎های خوبی از عاملان انفجار تروریستی مهاباد به دست آمده که از سوی مسئولان مربوطه در حال پیگیری است.

وی به تشییع جنازه دو تن از شهدای انفجار تروریستی مهاباد در ارومیه اشاره کرد و افزود: این مراسم تشییع جنازه امروز در ارومیه به صورت خیلی با شکوهی با حضور همه اقشار مردم برگزار شد.

در انفجار ترورویستی که روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح درمهاباد روی داد، 12 تن شهید و بیش از 40  تن دیگر زخمی شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet