هدر موبایل
1389/07/01 13:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده دامغان:

رییس جمهور استکبار جهانی را رسوا کرد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور با بلاغت، شجاعت و اقتدار به صورت شفاف پیام ملت ایران را در قلب نیویورک به گوش جهانیان رساند و استکبار جهانی را رسوا کرد.

"حسن ملک محمدی" روزپنجشنبه در گفت وگو با ایرنا در قم خاطرنشان کرد: سخنان موثر و شجاعانه رییس جمهور نشانه اقتدار و عظمت ملت ایران در عرصه بین الملل است و ابلاغ پیام انقلاب در عرصه جهانی نقش مهمی در تعاملات سیاسی دارد.

وی ادامه داد: مصاحبه ها و بیانات رییس جمهور در آمریکا، حاوی پیام صلح،دوستی و عدالت است و ایشان با تمام وجود نظام سلطه و استکبار جهانی را به چالش کشید.

ملک محمدی خاطرنشان کرد:رییس جمهور از همه فرصتها برای رساندن پیام ملت ایران و دفاع از منافع ملی کشور به بهترین شکل ممکن استفاده می کند و درچند سال اخیر از ظرفیت سازمان ملل در این زمینه نیز بخوبی بهره برده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت:رییس جمهور ایران با روحیه عدم وابستگی و دلبستگی و آزادی،تمام حقایق را برای ملتهای جهان، آزادیخواهان و عدالت جویان بیان می کند.

ملک محمدی از سران کشورهای اسلامی خواست که از رییس جمهور ایران برای دفاع از ملت های خود درس بگیرند.

وی افزود:اگر کشوری وابسته باشد مانند دولت ایران شجاعت اظهارنظر درعرصه بین الملل را ندارد و احمدی نژاد امروز به عنوان یک مدعی درسازمان ملل ازحقوق ملت ایران دفاع می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet