هدر موبایل
1387/02/31 13:49:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

زادسر: در شرایط فعلی همراهی ملت برای تداوم نظام بیش از پیش نیاز است

"علی زادسر" با بیان اینکه مقاومت جانانه و دفاع مردانه مردم ایران تاکنون نظام اسلامی را از شر آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل محافظت نموده است، تصریح کرد: برای تداوم و استمرار این نظام مقدس خصوصاً در شرایط بسیار سخت فعلی، حمایت، همراهی و پشتیبانی ملت رشید و مقاوم بیش از پیش نیاز است.

به گزارش خانه ملت، متن نطق نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد، چهارمین ناطق پیش از دستور روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام فاطمیه و شهادت جانگداز ام‌الائمه زهرای‌مرضیه (سلام‌الله علیها) را تسلیت و تعزیت عرض کرده و پیشاپیش روز مبارک سوم خرداد را که روز مقاومت ملی نام گرفته است و یادآور چگونگی آزادسازی خرمشهرِ خونین‌شهر است که حضرت امام (قدس‌سره) درباره‌اش فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، گرامی داشته و نوزدهمین سالگرد رحلت جگرسوز عبدصالح خدا و آفتاب عالمتاب جهان اسلام و خورشید فروزان جهان تشیع حضرت امام خمینی کبیر (قدس‌سره) را یادآور شده و به همه مریدان عرفان، مطیعان اراده و مقلدان دستوراتش و جمله مقامات محترم جمهوری اسلامی عزیزش عرضه می‌دارد که یادتان نرود و باور داشته باشید که روح بلند و به ملکوت اعلا پیوسته آن روح خدا در کالبد زمانه و همچنین ارواح طیبه و ملکوتی شهیدان والامقام در رکابش بر چگونگی عمل و کیفیت گفتار ما شاهد، ناظر و مستمع است. ان‌شاءالله که بتوانیم رضایت خاطر آن امام همام و جانشین بحق و فرزانه‌اش را بدست آوریم.

مردم عزیز و شریف جیرفت و عنبرآباد و ملت عظیم و‌الشأن ایران اسلامی! بابت اعتماد 12 ساله مردم در آخرین سه‌شنبه مجلس هفتم از همه شما بندگان خوب خدا حلالیت طلبیده و امید گذشت دارد، زیرا نمایندگی مجلس «حق‌الناس» است و چنانچه مردم نگذرند و حلال نکنند، قطعاً و یقیناً خداوند غفار و جبار هم از تقصیرات و قصورات امثال گوینده نخواهد گذشت و ایضاً به نمایندگان دوره هشتم هم خیر مقدم می‌گویم و برایشان موفقیت آرزو دارد.

نکته بعدی که لازم می‌دانم تقدیم بدارم این است که مقاومت جانانه و دفاع مردانه شما مردم عزیز جمهوری اسلامی ایران که خونبهای شهیدان است تاکنون نظام مبارک اسلامی را از شر اشرار شریری چون آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین‌الملل محافظت فرموده است. برای تداوم و استمرار این نظام مقدس که ریشه در خون به ناحق ریخته شهداء دارد، خصوصاً در شرایط بسیار سخت فعلی، حمایت، همراهی و پشتیبانی شما ملت رشید و مقاوم را بیش از پیش نیاز است. انتظار است به رفع مشکلات عدیده معیشتی که وجود دارد و غول تورم که ادامه زندگی روزمره را با سختی جدی روبرو ساخته است چنان بگویید و بنویسید و بروید که حتی برای یک لحظه هم افکار خاص شیطانی در ذهن علیل و فقیر شیطان بزرگ و همدستان جنایتکارش پدید نیاید.

مطلب سومی که لازم است عرضه بدارم عبارت است از یک پرسش بسیار مهم از مقامات میراث فرهنگی که بالاخره تکلیف 600 هزار تا 1 میلیون قطعه قیمتی تاریخی قاچاق شده از مناطق باستانی جیرفت به کجا انجامید و چرا قاچاق شده‌اند؟ قاچاقچیان آنان کیانند، از کدام مرز هوایی و زمینی خارج شدند؟ آیا سرپرست تیم کاوش مناطق باستانی جیرفت که از اول ماجرا و سالهای سال است که بر همه چیز مربوط به میراث فرهنگی 8000 ساله جیرفت مسلط است، در قاچاق اشیای قیمتی یا مقابله با غارت آنها نقشی داشته است یا خیر؟

در این بخش ضمن تشکر از جناب آقای مهندس "میرحسین موسوی" که پول بسیار کلانی از بیت‌المال هزینه «همایش تمدن جیرفت» کردند و اگر پیگیری و سماجت این نماینده مجلس نبود اسم همایش هم چیز دیگری می‌شد تشکر می‌کنم. ولی به راستی فایده آن همایش به غیر از تطهیر آن مارکسیست مشهور اخراجی از دانشگاه تهران بدلیل عدم صلاحیت علمی منفعت دیگری داشت، حرف تازه‌ای که قبلاً بیان نشده باشد داشت؟ زیرا همه آنچه که گفته شد به مفاد آنها در پایگاه اطلاع‌رسانی zadsar.ir وجود دارد.

جناب آقای مهندس موسوی! به چه دلیل آقایان کارنما و طه از یک مارکسیست معروف که هرگز مارکسیست بودن خود را تکذیب نکرده است حمایت می‌کنند؟ الله اعلم و خودشان باید پاسخگو باشند. از آن دو توقعی نیست، اما شما چرا، شبکه‌های مختلف صدا و سیمای تهران و کرمان چرا، استاندار کرمان چرا؟ چرا می‌بایست شما همه با این طلبه بسیجی که بعنوان نماینده مجلس چندین مطلب مهم را مطرح کرده است اینچنین مبارزه کنید و ادعای او را که هرگز تاکنون کسی پاسخ نداده است و در هیاهوی همایشها، مصاحبه‌ها و امثالهما محو کنید. بنده مدعی بودم که کیهان مستنداً مارکسیست بودن این شخص را در 18/3/83 بیان کرده است و تاکنون تکذیب نشده است. پس چرا او در نظام جمهوری اسلامی اینگونه مورد توجه و اکرام است.

این فرد قصد دارد به جای اسم مبارک «جیرفت» یک نام مجعول که ضد تاریخ، علم و منطق است قالب کند و نام جیرفت باستان و 8000 ساله را محو نماید که هر جیرفتی باید از غصه دق کند و به این مهم اعتراض نماید.

چرا 600 هزار تا 1 میلیون قطعه اشیاء قیمتی غارت شده از منطقه را که وقت دادگاه انقلاب جیرفت کتباً ادعا کرده است تاکنون بیان نکردند؟ جناب آقای مهندس میرحسین موسوی! لطفاً دستور بدهید که یک همایش داخلی و خارجی هم راجع به هنر کم‌نظیر قاچاقچیان 600 هزار تا 1 میلیون قطعه قیمتی و تاریخی جیرفت تشکیل شود و آنان را شناسایی و تحویل نمایند که برعکس همایش اخیر مهم، جدید و مفید فایده است.

از صدا و سیما خواهش می‌کنم که بعد از این هرگز اسم مجعول این سرپرست تیم کاوش که با اهداف سیاسی آن را بکار می‌برد را بجای نام مبارک تمدن جیرفت بکار نبرند.

میراث فرهنگی لطفاً شرّ این آدم را از منطقه باستانی جیرفت کم و کوتاه بگرداند.

از جناب آقای رئیس‌جمهور محترم هم درخواست دارم که نسبت به تهیه لایحه استان شدن جنوب کرمان به مرکزیت جیرفت مجدداً دستور لازم را به وزارت کشور صادر کند.

درخصوص مردم پیدا شده «پیدنکوئیه» که بنده آنان را مثل غارنشینان تشبیه کردم و نه غارنشینان مطالب بسیار مهمی وجود دارد که ان‌شاءالله در دومین سالگرد الطاف بزرگ جمهوری اسلامی در پیدایش آنها یعنی دوم خرداد تقدیم خواهم کرد.

در پایان ضمن تشکر از جناب آقای رئیس عرضه می‌دارد که این نماینده مجلس 4 سال راجع به توجه بیشتر به کارمندان محترم مجلس تذکر داد و استدعا کرد و مورد توجه قرار نگرفت. حالا درخواست دارد که اگر در مجلس بعدی ان‌شاءالله رئیس بودید لطفاً به کارمندان مجلس توجه کنید.

راجع به چگونگی انتخابات مجلس هشتم هم در جیرفت و عنبرآباد عرضه می‌دارد که این زمان بگذار تا وقت دگر.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet