هدر موبایل
1389/07/02 10:42:00
سرویس سیاسی
نماینده خوی:

هدف عاملان انفجار تروریستی مهاباد ایجاد ناامنی در کشوراست

**نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی هدف عاملان انفجار تروریستی در مهاباد را ایجاد ناامنی در مناطق مرزی و سراسر کشور عنوان کرد.

"موید حسینی صدر" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن محکومیت انفجار تروریستی  روزچهارشنبه مهاباد، گفت: به نظر می آید که این اقدام تروریستی به منظور این بوده که دست دشمنان از همه جا کوتاه شده که به این اقدام مذبوحانه روی آورده اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام اینکه تروریست ها و حامیان آنها به دنبال ناامن جلوه دادن شهرهای مرزی کشور هستند، خاطرنشان کرد: هدف دیگر تروریست ها کمرنگ کردن حضور مردم مناطق مرزی کشور در دفاع از آرمان های انقلاب بود که مطمئنا با این اقدامات کور نه تنها به اهداف خود نمی رسند، بلکه باعث افزایش اتحاد مردم و دلبستگی آنها به نظام می شوند.

نماینده خوی با اشاره به شهادت 12 نفر و زخمی شدن بیش از 40 نفردر حادثه تروریستی مهاباد، گفت: همه این افراد زنان و کودکان بودند که تروریست ها با هدف ترساندن مردم و ایجاد ناامنی در کشور دست به آن زدند که بعید می دانم با چنین عمل ضد انسانی به اهداف خود برسند.

حسینی در پایان تصریح کرد: اقدامات تروریستی همچون مهاباد  باعث خواهد شد که مردم حضور زیادی در صحنه یافته تا ماهیت پلید دشمنان بیشتر روشن شود.

در انفجار ترورویستی که روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح درمهاباد روی داد، 12 تن شهید و بیش از 40  تن دیگر زخمی شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet