ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/07/02 15:22:00
سرویس سیاسی
نماینده مهاباد:

عاملین جنایت تروریستی مهاباد به زودی معرفی می‌شوند

**نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شناسایی عوامل انفجار تروریستی مهاباد، گفت: با وجود اینکه هیچ گروهی مسئولیت این حادثه را قبول نکرده است، اما عوامل این انفجار شناسایی شده‌اند و به زودی دستگیر و معرفی خواهند شد.

"جلال محمود زاده" نماینده مردم مهاباد در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت از شناسایی عوامل بمب گذاری در مهاباد خبر داد و گفت: کسانی که با هدف ایجاد رعب و وحشت و تفرقه در میان مردم، این جنایت را رقم زدند شناسایی شده‌اند و به زودی دستگیر و معرفی خواهند شد.

محمودزاده در مورد آخرین آمار قربانیان این حادثه تروریستی نیز، گفت: در این حادثه 12 نفر شهید و 65 نفر زخمی شده‌اند که تمامی شهدا زن و کودک هستند و اکثریت زخمی‌ها را نیز همین گروه تشکلی می‌دهند.

وی با بیان این مطلب که چنین جنایتی در میان مردم کُرد سابقه نداشته است، گفت: مردم کُرد این جنایت ناجوانمردانه را که هدف آن زنان و کودکان بی دفاع بود، هرگز از خاطر نخواهد برد و انتقام سختی از عاملین این جنایت خواهد گرفت.

نماینده مردم مهاباد از عادی بودن شرایط در این شهر خبر داد و گفت: اوضاع عمومی شهر مهاباد مانند همیشه عادی است و بر روال معمول می‌گذرد و مردم بیشتر از هر زمانی با وحدت در کنار یکدیگر قرار دارند.

محمود زاده با اشاره به همدردی مردم مهاباد با داغدیگان این حادثه گفت: مردم مهاباد دیروز در اعتراض به این جنایت و برای اعلام انزجار از عاملین آن، مغازه های خود را تعطیل کردند و در مراسم ترحیم این شهدا شرکت کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet