هدر موبایل
1389/07/01 12:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده خوی:

جنایت مهاباد هویت واقعی دشمن را نشان داد

**نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قتل عام مردم بی گناه را هیچ آیین و مذهبی نمی پذیرد، گفت: جنایات مهاباد هویت واقعی دشمنان ملت ایران را نشان داد.

موید حسینی صدر در گفت و گو با ایرنا افزود: دشمن برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و ناامن ساختن منطقه اقدام به انجام چنین اعمال تروریستی کرده است.

وی اظهارداشت: با این عمل، خشم و انزجار مردم از عوامل ضد انقلاب دو برابر و عزم و اقتدار آنها برای نابودی دشمنان بیشتر شد.

وی گفت: ضربه زدن به نظام از اهدافی است که دشمن برای رسیدن به آن مردم بی گناه را قربانی می کند، در حالی که تاریخ ثابت کرده اسلام و ایران عزت خود را هرگز از دست نداده است.

حسینی صدر افزود: گرامیداشت هفته دفاع مقدس خشم دشمن را برانگیخته و آنها برای ناامن کردن شهرها و جلوگیری از حضور مردم در مراسم دفاع مقدس به هر عملی دست می زنند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در خانه ملت، با بیان اینکه جنایت اخیر دشمن در مهاباد تحرک کوری است که راه به جایی نخواهد برد، گفت: استکبار جهانی سال های سال است که ایران را به عنوان تروریسم در منطقه معرفی می کند در حالی که با این جنایت هویت شان آشکار شد و آنها نشان دادند تابع قواعد بین المللی نیستند.

وی گفت: ایران در هیچ کجای دنیا مرتکب چنین جنایاتی نشده و حرکتش بر اساس اسلام و قرآن، قواعد بین المللی و صلح طلبی است.

حسینی صدر افزود: ایجاد اختلاف در مناطق مرزی و ناامن ساختن آن هدف دیگر این اقدامات تروریستی کور است.

وی، شناسایی سریع عوامل این اقدام تروریستی و مجازات آنها را خواستار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet