خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/03 08:50:00
سرویس سیاسی
سروری:

اقدام تروریستی مهاباد برای تقویت آمریکا و رژیم صهیونیستی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وفاداری مردم کرد و اهل سنت به انقلاب اسلامی را یکی از دلایل اصلی انفجار تروریستی مهاباد عنوان کرد و افزود: این اقدام برای تقویت وضعیت آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه صورت گرفته است.

"پرویز سروری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن محکومیت انفجار تروریستی روز چهارشنبه مهاباد در شمال غرب کشور، گفت: براین اعتقادم که یک اتحاد نامقدسی بین صهیونیست‌ها و امپریالیسم به سرکردگی آمریکا و گروه‌های تروریستی  بوجود آمده و هر جا که احساس می کنند منافع آمریکا و صهیونیست‌ها در خطر است، دست به اقدامات تروریستی می زنند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به وضعیت مردم عراق و افغانستان، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی که آمریکا در افغانستان و عراق با مشکلات زیادی روبرو است و صهیونیست ها علیه مردم فلسطین فشار زیادی وارد می کنند و از سوی دیگر به دلیل حضور رئیس جمهور در سازمان ملل  توجه دنیا به ایران معطوف است، به مردم کرد ما حمله  کرده و زن و بچه مظلوم را به خاک و خون می کشند.

وی دلیل این قدام تروریستی را وفا داری مردم کرد و اهل سنت کشور به آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردو افزود: وقتی عوامل استکبار می بینند که نظام ما در خط مقدم مبارزه با آمریکا و صهیونیست ها به سر می برد، دست به اقدامات تروریستی می زنند تا به نوعی وضعیت آمریکا و اسرائیل را در منطقه تقویت و جبهه اسلامی را تضعیف کنند.

سروری به طرح این سوال پرداخت وگفت: چطور اقدامات تروریستی موقعی که آمریکا و اسرائیل در شرایط سختی  به سر می برند در کشور ما اتفاق می افتد.

وی برای نمونه به جوی که پس از حادثه قرآن سوزی علیه آمریکا در کشورهای اسلامی به جریان افتاد اشاره کرد و افزود: عوامل استکبار اقدامات تروریستی علیه مردم ایران را در حالی شروع کرده اند که ادعای پرطمطراق آنها در دفاع از حقوق بشر و مبارزه با تروریست گوش جهانیان را کر کرده است.

در انفجار تروریستی که روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح درمهاباد روی داد، 12 تن شهید و بیش از 40  تن دیگر زخمی شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet