هدر موبایل
1389/07/03 09:11:00
سرویس سیاسی
قدرت‌الله علیخانی با انتقاد از سخنان احمدی نژاد در مورد مجلس:

رئیس‌جمهور مراقب تعابیری که بکار می‌برد باشد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه مجلس در راستای فرمایشات رهبری با دولت تعامل می‌کند،گفت: کوبیدن بر طبل ناهماهنگی با مجلس، دولت را به انزوا می‌برد.

"قدرت الله علیخانی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه زمان در راس بودن مجلس گذشته است گفت :آقای احمدی نژاد دچار اشتباه شده است.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: در اوایل انقلاب هم بنی صدر به نوع دیگری درمقابل مجلس ایستاد و فکر می کرد مجلس باید با او هماهنگ باشد  و دیدیم امام(ره)  در مسئله اختلاف میان مجلس و دولت بر سر انتخاب دولت فرمودند که مجلس در راس امور است.

وی بابیان اینکه آقای احمدی نژاد به اشتباه  فکر می کند که هر چیز را اراده کند باید عملی شود تاکید کرد:رئیس جمهور باید مراقب تعابیری که به کار می برد باشد ،اوست که باید با مجلس هماهنگ شود و باید بداند که کوبیدن بر طبل ناهماهنگی با مجلس دولت را به انزوا می برد .

علیخانی تصریح کرد :دولت می خواهد یکه تاز میدان باشد و مجلس هم هیچگونه نظارت و سوالی نداشته  باشد .

عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس گفت: مجلس تا کنون به خاطر فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری با دولت تعامل خوبی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: مجلس است که می تواند سوال کند،استیضاح کند و رئیس جمهور و وزرا را برکنار کند ،پس مجلس همچنان در راس است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet