خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/02 15:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده میاندوآب با اشاره به حادثه تروریستی مهاباد:

علیرغم توطئه‌های دشمنان، هر روزعمق دلبستگی مردم به انقلاب بیشتر می‌شود

**نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ با اشاره به حادثه تروریستی مهاباد گفت: بدخواهان و دشمنان قسم خورده ایران و نظام اسلامی نتوانستند اتحاد و انسجام مردم را تحمل کنند و دست به این اقدام مذبوحانه و وحشیگرانه زدند اما علیرغم توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب، هر روزعمق دلبستگی مردم به انقلاب بیشتر می شود.

مهدی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا با محکومیت اقدام تروریستی شهرستان مهاباد، افزود: مردم شیعه و سنی با اتحاد و انسجام خود در مناسبت‌های مختلف، تودهنی محکمی بر استکبار جهانی زدند که دشمن آن را برنتابید و دست به این اقدام وحشیگرانه زد.

وی افزود: آنها که خود را مدافعان خلق می نامند و ادعای حمایت از مردم را دارند، در پس این نقاب دروغین، دست به انفجار بمب در میان زنان و کودکان و به شهادت رساندن این افراد مظلوم و بی گناه زدند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به اینکه در پشت پرده این جنایت یقینا دست پلید آمریکا و اسرائیل نمایان است، اظهار کرد:آنها در جهان ندای دموکراسی و حمایت و دفاع از مردم را سر می‌دهند و به همین بهانه وارد منطقه خاورمیانه شده‌اند، اما چیزی جز ناامنی و ریختن خون انسان‌های بی‌گناه نداشته‌اند.

وی خطاب به استکبار جهانی و عاملان و حامیان این اقدامات تروریستی گفت: بدانید علیرغم توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب، هر روز عمق دلبستگی مردم به انقلاب بیشتر می شود.

عیسی زاده با تاکید بر اینکه در حال حاضر وظیفه دفاع از خون شهدای این فاجعه و استیفای حقوق بازمندگان آن بر عهده مراجع قضایی و مسوولان ذیربط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: قاطعیت، جدیت و سرعت درخصوص شناسایی، دستگیری و مجازات مسببان و عاملان این حمله تروریستی خواست بحق مردم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet