هدر موبایل
1387/02/31 14:48:00
سرویس سیاسی

بزرگیان: استیضاح وزیر بازرگانی برای اصلاح امور مطرح گردیده است

بزرگیان تاکید کرد: ۲۵ نفر امضا کننده طرح استیضاح وزیر بازرگانی برای اصلاح امور این استیضاح را مطرح کردند و کسی در میان آنان به دنبال تخریب نمی باشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، احمد بزرگیان نماینده مردم سبزوار در جمع خبرنگاران درخصوص نامه برخی نمایندگان برای منتفی شدن استیضاح وزیر بازرگانی گفت: من هنوز متن نامه را ندیدم. باید این متن را ببینیم و پس از مشورت ما نمایندگان امضا کننده استیضاح تصمیم می گیریم که چه باید انجام دهیم.

بزرگیان در واکنش به اظهارات قربانی مبنی بر منتفی شدن استیضاح گفت: وی نمی تواند از طرف هیات رئیسه چیزی بگوید.

وی تصریح کرد: استیضاح کنندگان در طرح خود مصر و جدی هستند. مصلحت کشور بر مصلحت افراد ارجح است. اگر در مذاکرات به این نتیجه برسیم که آنچه را که خواسته استیضاح کنندگان در بخش حل مشکلات کشور و هشت محور ذکر شده برآورده شده و واقعا زمینه ای برای جبران و تحقق آن به وجود آید دیگر دلیلی برای ادامه دادن طرح استیضاح وجود ندارد.

نماینده سبزوار در خصوص این نامه و خواست نمایندگان مبنی بر موکول کردن استیضاح در زمان دیگر گفت: ما برای همکاران خود احترام خاصی قائل هستیم. من چون هنوز متن این نامه را ندیدم و هنوز هم به استیضاح کنندگان ابلاغ نشده است اگر جلسه ای گذاشته شود و دعوت شویم قطعا روی این قضیه بحث و بررسی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به اینکه چنین نامه ای در تاریخ مجلس بی نظیر بوده است و در مورد اثرات آن اظهار داشت: بعید می بینم بی نظیر باشد چون چند مورد دیگر در مجالس دیگر اتفاق افتاده است. آنچه در ذهن ما وجود دارد این است که مصلحت کشور بر همه امور ارجحیت دارد، اگر در این قضایا به این نتیجه برسیم که مصلحت کشور در این تصمیم است، چرا این تصمصم را نگیریم. ما که قرار نیست با کسی لجبازی کنیم. چرا اصلا این کار را انجام می دهیم. آیا خدای ناخواسته برای تخریب کسی است و یا برای اصلاح امور است؟ اگر برای اصلاح امور است پس باید هر روشی را که به این اصلاح بینجامد بپذیریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet