هدر موبایل
1389/07/03 16:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری:

جایگاه مدیریت در مدارس مرتبط با طرح ترنم ولایت تنزل پیدا می‌کند

**سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی طرح ترنم ولایت در کمیسیون متبوعش گفت: از جمله مشکلات اجرای این طرح این است که جایگاه مدیریت در مدارسی که با این طرح مرتبط هستند تنزیل می‌‌یابد.

نور الله حیدری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، با اشاره به بررسی طرح ترنم ولایت در آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش اظهار داشت: تاکنون معاون آموزش و همچنین معاونت امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به همراه تعدادی از کارشناسان در کمیسیون حضور پیدا کرده‌اند و توضیحات کلی در رابطه با اهداف و نحوه اجرای این طرح را بیان کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این طرح اشکالات زیادی دارد افزود: توضیحات مسئولان آموزش و پرورش در مورد این طرح ضمن اینکه نکات مثبتی هم داشت اما در حین اجرا افراد مجری را با مشکلاتی روبه رو می‌کند.

حیدری ادامه داد: از جمله مشکلات اجرای طرح ترنم ولایت این است که جایگاه مدیریت را در مدارسی که با این طرح مرتبط هستند تنزیل می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مناقشاتی هم در خصوص نام این طرح وجود داشت گفت: این طرح برای ایجاد تسهیل در امور دانش آموزان و تقویت مدارس از جهت امکانات آموزشی و تامین نیروی انسانی متخصص پیگیری می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet