هدر موبایل
1389/07/03 18:50:00
سرویس سیاسی
/لاریجانی در در مراسم یادبود سرداران و 1200 شهید مرودشت -2/

مشکل ما با صهیونیست‌ها دائمی است

**رییس مجلس با اشاره به مشکل آفرینی امریکا برای جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: باید به امریکاییها مدال شرارت بین‌المللی داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت علی لاریجانی در ادامه سخنرانی خود در مراسم یادبود سرداران و 1200 شهید مرودشت همچنین افزود: غربی ها نه تنها با ارائه تسهیلاتی در حمایت از عراق، در برابر ملت ما ایستادند؛ بلکه اسرائیل را هم برای حمله به لبنان تحریم کردند که در هر دو مورد دچار اشتباه شدند، چرا که حمله به لبنان باعث تولد حزب الله و مقاومت لبنان شد چون تفکر شیعی تفکری جهادی است و مقاومت.

وی با بیان اینکه مشکل ما با صهیونیستی ها دائمی است، گفت: ما با صهیونیست ها اختلاف مبنایی داریم چرا که فکر ما توحیدی است و آنها چنین تفکری ندارند آنها به فکر غصب هستند و انقلاب ما عدالتخواه است.

رییس قوه مقننه با بیان اینکه هرچه جنگ طولانی تر می شد کینه ما نسبت به امریکا عمیق تر می شد، گفت: امریکایی ها بعد از جنگ هم با روش های دیگری ستم خود را به ملت ایراد ادامه دادند. من نمی دانم که امروز رئیس جمهور امریکا با چه رویی می گوید دنبال کمک به ملت ایران هستیم، اوباما باید بداند یک شرور بین المللی است.

سخنان رئیس مجلس که با تکبیرها و همراهی های حضار مورد تشویق قرار می گرفت اینچنین ادامه یافت: امریکایی ها همیشه در کار مشکل آفرینی برای ملت ایران بودند.

باید به امریکایی ها مدال شرارت بین المللی داد

رئیس مجلس با اشاره به دشمنی تاریخی امریکا با ملت ایران گفت: در مورد قطعنامه اخیر و مسائل هسته ای که امریکا ابتدا با میانجی کردن دو کشور در صدد رسیدن به اهداف خود بود با تغییر مسیر مذاکرات فریبکاری خود را به خوبی نشان داد.

وی با بیان اینکه باید در برخورد با امریکایی ها تدبیر داشته باشیم، به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در اوایل به قدرت رسیدن اوباما که با ادعای تغییر از سوی او همراه بود، در سخنرانی مهم خود در مشهد نسبت به فریبکاری امریکایی ها اعلام خطر کردند و ما باید همواره نظرات مقام معظم رهبری را در این مورد، مورد توجه خود داشته باشیم.

وی با بیان اینکه همان عواملی که در دفاع مقدس عامل پیروزی شد امروز هم می تواند ملت ایران را به پیروزی برساند گفت: اگر ملت همان مسیری را که شهدا طی می کردند پیگیری کند امریکای ها نمی تواند مانع اراده ملت ایران شوند و مطمئناً شکست خواهند خورد.

 

وحدت داخلی در کشور یکی از اصول حرکت نظام ما است

رئیس مجلس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حفظ وحدت میان مسئولان نظام و مردم گفت: نباید مسائلی که باعث ایجاد اختلاف در کشور می شود، مطرح شود و همه باید خود را تابع رهبری بدانند چرا که این تبعیت مانع بروز مشکل در کشور است.

وی که با فریادها و تکبیرهای حضار تشویق می شد ادامه داد: غیرت شما و این روحیه وحدت بین ملت باعث یاس دشمن خواهد شد و دوستداران انقلاب باید تلاش کنند در کشور مسئله سازی نشود و تمام تلاش آنان در پیروی از فکر روحانیت و پاسداری از خون شهدا باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet