هدر موبایل
1389/07/04 07:47:00
سرویس بین الملل
آلیا با اشاره به پیام تسلیت کلینتون به مناسبت حادثه تروریستی مهاباد:

ملت ایران فریب ظاهرسازی‌های آمریکا را نمی‌خورد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مضحک خواندن اقدام وزیر امورخارجه آمریکا در دادن پیام تسلیت به ملت ایران به خاطرحادثه تروریستی مهاباد تاکید کرد: ملت ایران با اینگونه سیاست‌ها و اقدامات عوام‌فریبانه دولت آمریکا آشناست و هیچگاه فریب اینگونه ظاهرسازی‌ها را نخواهد خورد.

"فاطمه آلیا" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درگفتگو با خبرنگار خانه ملت در واکنش به پیام تسلیت وزیر امور خارجه امریکا به مناسبت حادثه تروریستی مهاباد، اظهار داشت: خانم کلینتون با این پیام یک نوع سیاست فرار به جلو را اتخاذ کردند.

وی افزود: سرنخ کلیه حوادث تروریستی در جمهوری اسلامی از جمله حوادث تروریستی زاهدان و کردستان در سال‌های اخیر به گروه‌های تروریستی رسیده است که مستقیما توسط دولت آمریکا حمایت می شده‌اند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکا به کمک بعضی کشورهای همسایه این ترورها را هدایت و رهبری می کنند، گفت: همانطور که در اعترافات عبدالمالک ریگی مشخص شد این گروه‌های تروریستی از جانب این کشورها حمایت مادی و معنوی می شوند و کانون فعالیت‌شان در این کشورها شکل گرفته است.

آلیا با مضحک خواندن رفتار وزیرامور خارجه آمریکا در دادن پیام تسلیت برای حادثه تروریستی مهاباد خاطرنشان ساخت: ملت ایران با این گونه سیاست‌ها و اقدامات عوام‌فریبانه دولت آمریکا آشناست وهیچگاه فریب اینگونه ظاهر سازی‌ها را نخواهد خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet