هدر موبایل
1389/07/04 08:00:00
سرویس اقتصادی
یادداشتی از حمیدرضا فولادگر

فولادگر از تعیین تکلیف نشدن پروژه ورزشگاه نقش جهان اصفهان انتقاد کرد

**هفته گذشته پیگیری‌های زیادی درباره ورزشگاه نقش جهان اصفهان انجام شد اما مسئله اصلی جلسه رئیس سازمان تربیت بدنی مهندس سعیدلو با معاون عمرانی استاندار بود که اخبار آن را پیگیری کردیم. متأسفانه هنوز بحث تعیین تکلیف ادامه این پروژه مشخص نشده است. یعنی در این میان نه استان مسئولیت کامل دارد و نه سازمان تربیت بدنی برای اتمام پروژه فعالیت خود را اضافه کرده است.

"حمیدرضا فولاد‌گر"نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی دریادداشتی که در اختیار روزنامه نسل فردای اصفهان قرار داد از تعیین تکلیف نشدن پروژه ورزشگاه نقش جهان اصفهان انتقاد کرد .

وی در این یادداشت آورده است :البته همه این مسائل موکول به تأمین اعتبار شده است و در این ارتباط معاونت توسعه اماکن ورزشی تربیت بدنی هم عنوان کرده اگر اعتبار تأمین شود خود آنها پروژه را به پایان می‌رسانند.

آنها مطرح می‌کنند که درباره این پروژه مشکل مربوط به اعتبار است نه اجرا اما ما اعتقاد داریم مشکل هم درباره اعتبار است و هم درباره نحوه اجرا چراکه برای اجرا کارفرما، پیمانکار و ناظر از تهران هستند که سبب شده تا این تأخیر به وجود بیاید اما اعتقاد داریم پس از این مورد مشکل دیگر این است که اصلاً باید پروژه‌ها را اولویت‌بندی کرد.باید اول ورزشگاه و استادیوم را که اولویت اصلی است به اتمام برسانند. البته برای تأمین اعتبار مهندس سعیدلو قول دادند اگر از اعتبارات استانی برای پروژه در نظر گرفته شود سازمان تربیت بدنی هم معادل همان اعتبار و شاید بیشتر کمک کند. البته چنین وعده‌ای را  علی آبادی رئیس سابق سازمان تربیت بدنی هم داده بود. به هر حال برای تأمین اعتبار باید کمک کرد و باید این مسئله هم دنبال شود که استان هم اعتبارات لازم را اختصاص دهد تا سازمان تربیت بدنی هم به وعده خود عمل کند. در  این باره نامه‌ای هم توسط استاندار به رئیس‌جمهور نوشته شد و دستور رئیس‌جمهور به معاونت برنامه‌ریزی هنوز منجر به تأمین بودجه نشده است چراکه آنها هم عنوان می‌کنند چون این مورد در بودجه جاری گنجانده نشده است، باید از بودجه‌های دیگری مانند آنچه که در اختیار رئیس‌جمهور است، استفاده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet