هدر موبایل
1387/02/31 15:30:00
سرویس صحن

نمایندگان با دو فوریت طرح های جرایم رانندگی و وصول در آمدها مخالفت کردند

نمایندگان مجلس با دو فوریت طرح استفساریه قانون مربوط به جرائم ناشی از تخلفات رانندگی و طرح الحاق یک ماده به قانون وصول برخی از در آمدهای دولت مخالفت کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس به بررسی دو فوریت طرح اصلاح ماده واحده قانون الحاق یک ماده به قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین پرداختند ولی به آن رای ندادند.

احمد مهدوی ابهری یکی از طراحان این طرح دو فوریتی در لزوم ارائه این طرح گفت: این طرح در جهت حل مشکلات کشاورزان محروم است که امسال با خشکسالی بر محرومیت آنها افزوده شده است.

وی افزود: این خشکسالی باعث شده کشاورزان در بحران قرار بگیرند و یک بحران اجتماعی در حال بوجود آمدن است.

مهدوی تصریح کرد: از طرف دیگر دولت به دلیل عدم مراجعه کشاورزان برای تعیین تکلیف میزان آب، چاههای آنها را می‌بندد و اعلام کرده است که شما تا سال 84 مهلت داشتید تا چاههای آب خود را تعیین تکلیف کنید ولی اینکار را نکردید.

وی افزود: با توجه به اینکه وزارت نیرو و کوتاهی کرده و هیچ گونه اطلاع رسانی راجع به قانون انجام نداده و چون روستائیان و کشاورزان از موضوع و زمان پایان مهلت داده شده مطلع نبودند لذا خواستار تمدید این قانون به مدت دو سال را داریم تا مشکل کشاورزان در حال بحران حل شود.

بررسی دو فوریت این طرح هیچ موافق و مخالفی نداشت و به همین دلیل پس از سخنان مهدوی مجلس بلافاصله وارد رای گیری شد ولی نمایندگان با دو فوریت این طرح مخالفت کردند.

نمایندگان سپس وارد بررسی طرح دو فوریتی دیگری تحت عنوان طرح استفساریه قانون مربوط به جرائم ناشی از تخلفات رانندگی شدند و با دو فوریت این طرح نیز مخالفت کردند.

در این طرح استفساریه، طراحان سوال کرده بودند که آیا قوانین مربوط به جرائم ناشی از تخلفات رانندگی شامل رانندگان موتور سیکلت نیز می‌شود یا نه؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet