خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/04 09:28:00
سرویس کمیسیون ها

10 نماینده وزیر راه و ترابری را به مجلس فراخواندند

**سوال ۱۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و ترابری در خصوص علت تاخیر در اجرای پروژه باند دوم محور یزد- سیرجان- بندرعباس در دستور کار کمیسیون عمران قرار گرفت.

"شهباز حسن‌پور" نماینده مردم سیرجان در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، گفت: راه سیرجان - بندرعباس یکی از پرترافیک‌ترین محورهای مواصلاتی کشور است که عمده صادرات و واردات کشور از این طریق صورت می گیرد.

وی ادامه داد: با وجودی که اهمیت این پروژه در جامعه حمل و نقل نیز مورد تاکید قرار گرفته است متاسفانه مورد اهتمام وزارت راه و ترابری قرار نگرفته در حالی که به نظر می‌رسد بعضی پروژه‌ها با اهمیت کمتر و اولویت پایین‌تر در حال اجرا است.

نماینده مردم سیرجان با بیان اینکه متاسفانه هر روز شاهد تصادفات مرگباری هستیم که به خاطر این تعلل خون افراد بیگناهی جاده موجود را رنگین می‌کند، وزیر راه و ترابری در مورد دلیل تاخیر در اجرای باند دوم راه شریانی یزد- سیرجان- بندرعباس که قرار بود سال گذشته به بهره برداری برسد، پاسخگو باشد.

وی تاکید کرد: از وزیر می‌خواهیم ضمن جبران مافات و دستور تسریع در اتمام این پروژه در مورد علت تاخیر در این پروژه مهم توضیح دهند.

"محمدامین فرج زاده"، محمد آشوری تازیاتی"، "سیدمصطفی ذوالقدر" نمایندگان بندرعباس، حاجی آباد، قشم، ابوموسی و خمیر، "مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی" نماینده شهر بابک، "علی اکبر اولیاء" نماینده یزد و صدوق، "موسی غضنفرآبادی" نماینده بم و ریگان، "ابوالقاسم رحمانی" نماینده اقلید، "محمدتقی بختیاری" نماینده بافت، "حسین امیری خامکانی" نماینده زرند و کوهبنان و

"شهباز حسن پوربیگلری" نماینده سیرجان و بردسیر، 10 نماینده‌ای هستند که "حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری باید برای پاسخگویی به سوال مشترک آنان در کمیسیون عمران حضور یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet