خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/07/04 10:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فدایی:

مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل‌ مبتکرانه و عزتمندانه بود

**نماینده مردم تهران در مجلس مواضع محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل را خلاقانه، مبتکرانه و عزتمندانه توصیف کرد.

حسین فدایی نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به نیویورک و سخنرانی وی در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت: آن چیزی که رئیس جمهور به عنوان نماینده ملت ایران در نیویورک مطرح کرد از ابتکار و خلاقیت خوبی برخوردار بود.

وی افزود: رئیس جمهور در یک فضای منطقی نظام سلطه را به چالش کشاند و روابط حاکم بر قدرت در نظام جهانی را با سؤال‌های جدی مواجه کرد.

نماینده مردم تهران ادامه داد: رئیس جمهور در جریان سخنرانی خود راهکار مناسب برای اداره جهان را مشارکت دادن همه ملت‌ها و دولت‌ها در عرصه شکل‌گیری قدرت در عرصه بین المللی عنوان کرد که این نکته بسیار مهمی است.

فدایی با بیان اینکه رئیس‌جمهور از موضع خلاق و مبتکرانه و در عین حال عزتمندانه مواضع خود را دنبال کرد اظهار داشت: طبیعی است که در جریان تعاملات بین مجلس و دولت راهکارهایی برای حمایت مجلس از مواضع رئیس جمهور مطرح خواهد شد.

این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: باید فضای مثبتی که رئیس‌جمهور در عرصه بین‌المللی به وجود آورده حفظ کنیم و مسئولان کشور هم باید با مواضع خود مواضع رئیس جمهور را استمرار دهند و به آن قوت بخشند.

فدایی در پایان گفت: نباید با طرح برخی نقطه ضعف‌ها فضای مثبت به وجود آمده توسط رئیس‌جمهور را از بین ببریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet