ایام محرم 1398
1389/07/04 10:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وارطان مطرح کرد:

خرسندی مسیحیان جهان از احترام احمدی‌نژاد به انجیل در سازمان ملل

**نماینده ارامنه شمال در مجلس گفت: احترام احمدی‌نژاد به انجیل در سازمان ملل برای همیشه در ذهن مسیحیان جهان باقی خواهد ماند.

گئورک وارطان نماینده ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهارات محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل را بسیار سنجیده و قابل احترام توصیف کرد.

وی خاطر نشان کرد: احمدی‌نژاد معمولا کارهای زیبایی انجام می‌دهد و به نظر من احترام ایشان به کتاب مقدس مسیحیان (انجیل) حرکتی بود که زیبایی خاصی داشت که برای همیشه در ذهن اقلیت‌‌های‌ دینی باقی خواهد ماند.

نماینده ارامنه شمال در مجلس هشتم با بیان اینکه احترام احمدی‌نژاد به انجیل حاکی از احترام مسلمانان به ادیان الهی است، گفت: در حالیکه آمریکایی‌ها تلاش می‌کردند آقای احمدی‌نژاد را یک مذهبی افراطی معرفی کنند، او ثابت کرد که همانگونه که قرآن فرموده به ادیان ابراهیمی احترام می‌گذارد.

وارطان ضمن حمایت از نطق رئیس جمهور در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل تصریح کرد: احمدی‌نژاد در سازمان ملل از اینکه قرآن بر احترام ادیان الهی تاکید دارد سخن گفت و البته، اهانت به قرآن کریم را نیز هوشمندانه و ادبیاتی زیبا محکوم کرد.

وی خاطر نشان کرد که مسیحیان جهان از احترام احمدی‌‌نژاد به کتب الهی استقبال کرده‌اند.

این نماینده مسیحیان کشورمان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: رئیس جمهوری همچنین بر حق مسلم ملت ایران در برخورداری از فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای تاکید کرد که به نظر من این عملکرد وی قابل تقدیر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet