ایام محرم 1398
1389/07/04 11:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

محاکمه دولتمردان آمریکایی در واقعه 11سپتامبر توسط رئیس‌جمهور، پرده‌برداری از اتهامات آنها بود

**عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در پی سفر اخیر رئیس جمهور گفت:بار دیگر قدرت اجرایی و مدیریتی جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی اثبات شد.

سیدعلی آقازاده دافساری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به وجود چالشهای عمیق در سطح بین المللی به واسطه حضور دولتهای استکباری و نبود مدیریت جهانی کارآمد و نیز بحرانهای اقتصادی گفت: ایران توانست با مدیریت اجرایی خود راه حل اساسی را به دولتمردان جهان برای حل مشکلات و مسائل بین المللی ارائه دهد.

وی با اشاره به آگاهی و استقبال گسترده رسانه های جهانی از سخنان رئیس جمهوری اظهارداشت:محاکمه دولتمردان آمریکایی در واقعه 11 سپتامبر توسط رئیس جمهور کشورمان موجب آگاهی و استقبال مردم و رسانه های غربی شد و علنا پرده از اتهامات دولتمردان و مقامات آمریکایی برداشت.

وی افزود:‌حضور ایران در نیویورک فرصتی طلایی برای طرح دیدگاه های ایران در صحنه بین المللی بود که مسئولان عالی رتبه کشورمان با تاثیرگذاری جهانی مهمترین موضوعات منطقه ای را مطرح و نقش کارساز و حل المسائلی خود را بار دیگر ایفا نمودند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet