حلول ماه ربیع الاول
1389/07/04 11:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ماکو:

اقدام تروریستی درمهاباد، ددمنشانه و نشانگر ناتوانی دشمنان انقلاب بود

**نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی، اقدام تروریستی در مهاباد و اقدامات تروریستی مشابه از سوی دشمنان قسم خورده ایران و نظام اسلامی را موجب تقویت و استحکام پیوند شیعه و سنی دانست.

سلیمان جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، این فاجعه را ددمنشانه خواند و افزود: منافقانی که با هدف از بین بردن اتحاد و انسجام مردم ایران اسلامی و خطه دلیر پرور و ولایت مدار آذربایجان غربی اقدام به این اعمال وحشیگرانه و مذبوحانه می‌کنند، بدانند که این اقدامات نتیجه‌ای جز تعمیق اتحاد مردم ندارد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام این‌که این اقدام دشمنان نظام، باردیگر چهره کریه و ننگین آنها را برای جهانیان هویدا کرد، اظهار داشت: دشمن از آمادگی و هوشیاری همیشگی ملت ایران به خشم آمده است و دیگر تاب تحمل آن را ندارد، لذا دست به چنین اقداماتی که نشان از ضعف و استیصال خویش دارد، می‌زند.

وی این حادثه ناگوار را نشانه دیگری از ضعف و ناتوانی دشمنان انقلاب اسلامی خواند و گفت: این فجایع از سوی دشمنان هر از چند گاهی در برابر عزم ملی و اراده راسخ ملت فهیم ایران به وقوع می‌پیوندد.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس با یادآوری این‌که مردم آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد همواره مدافع نظام و انقلاب بوده و هستند و از هیچ داشته‌ای در راه حفظ این نظام دریغ نمی‌کنند در عین حال بر قاطعیت و سرعت در شناسایی عاملان و حامیان این اقدام تروریستی تاکید کرد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان این گفت‌وگو با یادآوری این‌که مردم رشید و دلاور ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه‌ها و شرایط، حامی و پشتیبان انقلاب و نظام بوده‌اند، گفت: ملت در چنین شرایطی از مقامات مسئول انتظار دارند این افراد را به سزای عمل‌شان برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet