شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/07/04 12:03:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن‌پور:

وجود سران استکباری در دنیا با اصل عدالت سازگاری ندارد

**نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود سران استکباری در دنیا با اصل عدالت و عدالتخواهی سازگاری ندارد.

"شهباز حسن‌پور " نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به سخنان رییس جمهوردر مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر تغییر منطق قدرت، انحصارطلبی، جنگ، تهدید و یکجانبه گرایی به منطق مهرورزی، عدالت و مشارکت همگانی افزود: اگر روزی عدالت در دنیا حاکم شود قطعا سران استکبار نمی توانند یکه تاز میدان باشند.

وی گفت: یکه تازی آنها به دلیل حاکم نبودن عدالت در جهان است اما سخنان رییس جمهور کشورمان درباره لزوم مدیریت صحیح جهان به نمایندگی از ملت ایران که بر محور عدالتخواهی و عدالت محوری مطرح شد بر گرفته از آموزه های دین اسلام است.

او از ایران اسلامی به عنوان کشوری آزاده یاد و بیان کرد: تلاشهای مردم ایران اسلامی برای پیروزی انقلاب به منظور حاکم کردن عدالت در جامعه بوده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی همچنین به سخنان احمدی نژاد درباره برپایی کرسیهای مناظره آزاد در صحن مجمع سازمان ملل اشاره کرد و گفت: کسانی که مدعی آزادی در جهان هستند چرا از اینگونه پیشنهادات استقبال نمی کنند و چرا اینگونه پیشنهادها آنها را به چالش می کشاند و در مقابل ملتهای آزاده و آزادیخواهان جهان حرفی برای گفتن ندارند.

وی تاکید کرد: آنها اگر راست می گویند این مهم را اجرایی کنند تا بدانیم مردم آزاده دنیا با سردمداران این حکومتها موافق هستند و یا اینکه با آنها مخالفند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: مدعیان آزادی در جهان چون در گفتار خود صادق نیستند قطعا این پیشنهادات را عملی نخواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet