هدر موبایل
1389/07/04 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی:

به چالش کشیدن تشکیلات سازمان ملل فقط در توان رییس‌جمهور ایران است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به چالش کشیدن تشکیلات سازمان ملل فقط درتوان رییس جمهوری اسلامی ایران است.

غلامرضا کرمی در گفت و گو با ایرنا افزود: اینکه رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با قدرت در برابر نظام سلطه ایستاد و آزادانه نقطه نظرات نظام اسلامی را بیان کرد ثمره دفاع مقدس می باشد لذا به چالش کشیدن تشکیلات سازمان ملل نیز فقط در توان رییس جمهور است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح معضل حق وتو در سازمان ملل و به چالش کشیده شدن حادثه 11 سبتامبر گفت: همه اینها سخنانی است که از یک کشور اسلامی توانمند با روحیه استقلال طلبی برمی آید.

کرمی ادامه داد: هیچ کشور وابسته ای توان اظهار نظر با چنین شفافیتی را ندارد.

وی استقلال و عدم وابستگی جمهوری اسلامی ایران را مرهون حماسه دفاع مقدس، از خود گذشتگی و جان فشانی ایثارگران و شهدا دانست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروزه کشور ایران در برابر همان دشمنانی که در هشت سال دفاع مقدس با شیوه نظامی جنگیده بگونه ای دیگر ایستاده و مقابله می کند.

وی با اشاره به حمایت ابرقدرتها و کشورهای دیگر از عراق در دوران جنگ تحمیلی با ابزارهای مختلف نظامی، گفت: ایران اسلامی امروز در برابر همین دولتها در صحنه های سیاسی ایستادگی می کند.

او مواضع رییس جمهوری ایران اسلامی را در سازمان ملل عالی و ارزشمند دانست و افزود: حقیقتا حضور ایشان در سازمان ملل حضوری مقتدرانه بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رییس جمهور از فرصت حضور در سازمان ملل برای آگاهی مردم جهان و اندیشمندان جهان استفاده کرد.

وی مواضع رییس جمهوری ایران اسلامی را در سازمان ملل قوی ارزیابی و بیان کرد: دکتر احمدی نژاد اطلاع رسانی بسیار خوبی را در ارتباط با مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet