شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/04 12:22:00
سرویس صحن
جهانگیرزاده در نطق میان‌دستور:

رئیس‌جمهور در ابراز نظرات خود هوشمندانه‌تر عمل کند

**نماینده ارومیه در نطق میان دستورخود با تاکید بر ضرورت انسجام داخلی، خواستار توجه رئیس‌جمهور در ابراز نظرات در مورد مسائل داخلی کشور شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "جواد جهانگیرزاده" نماینده مردم ارومیه در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز یکشنبه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: جهاد درسی است که خدا به روی گزیده دوستان خود گشوده است و جامه تقوا است که بر تن آنها پوشانده است، زره استوار الهی است که آسیب نبیند و سپر محکمی است که تیر در آن ننشیند. هر که جهاد را واگذارد و ناخوشایند داند خدا جامه خطری بر تن او پوشانده و اوج بلاها را بر سرش نشاند و در زبونی و خردمایگی بماند و دل او در پرده های گمراهی نهان و حق از او روی گردان و به خواری محکوم و از عدالت محروم گردد.

وی با گرامیداشت شهدای خطه آذربایجان گفت:‌ آذربایجان دلاور و شهدای بی نام و نشان آنها سرداران دلاور و خستگی ناپذیر آن چون باکری ها، امینی ها، یاغچیان ها، ساعی ها و هزاران هزار دلاور بی نام و نشان را گرامی می داریم.

نماینده ارومیه در ادامه نطق خود به حادثه تروریستی مهاباد اشاره کرد و افزود: آذربایجان هنوز درگیر جنگ بیگانه پرستانی است که چند روز پیش زنان و دختران مظلوم خود را در خاک و خون دیده و بیش از 12 نفر از زنان و دختران مظلوم مهابادی به تیغ کین دشمن دچار شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بر ضرورت ارائه گزارش دقیق این حادثه از سوی وزارت کشور و نیروهای امنیتی تصریح کرد: ضرروری است مسئولان نیروهای امنیتی و نظامی منطقه هوشیارتر باشند.

وی با تاکید بر این که مردم استان توسعه می خواهند افزود: سالیان سال است که نیروهای جدایی خواه و انتزاع طلب باعث بروز مشکلات جدی در این منطقه شده اند، زمان آنها سپری شده است و نظام باید سرمایه گذاری جدی در این زمینه کند.

جهانگیرزاده در ادامه به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اشاره و با تشکر از مواضع ایشان در این سخنرانی خاطرنشان ساخت: ضرورت دارد رئیس جمهور در ابراز نظرات در مورد مسائل داخلی، هوشمندانه تر عمل کند.

وی با بیان این که کشور به عنوان یک پیکره واحد نیازمند انسجام است اظهار داشت: نگاه استراتژیک مقام معظم رهبری به پرهیز از زمینه های ایجاد درگیری بین نیروهای داخلی و علاقمند نظام است لذا ضرورت دارد طرفداران نظام از ورود به مناقشات پرهیز کنند.

نماینده ارومیه در پایان نطق میان دستور خود به وضعیت نامناسب دریاچه ارومیه اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین و با ارزش ترین اکوسیستم های آبی، خشکی کشور در حال از دست رفتن است و باید فکر جدی برای آن شود در غیر این صورت طی 5 سال آینده این دریاچه نابود خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet