خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/05 09:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده پلدختر:

اهانت به ساحت مقدس قرآن، به معنای خودسوزی فرهنگی غرب است

**نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، اهانت به قرآن کریم توسط عوامل استکبار جهانی و خود فروخته را نشان از برنامه‌ریزی آنها برای ایجاد تفرقه و اجرای توطئه‌ای جدید بر علیه مسلمانان عنوان کرد.

علی کاییدی درگفت‌وگو با ایسنا، گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین‌الملل با شکست در توطئه‌های مختلف علیه جهان اسلام امروز به شنیع‌ترین عمل روی آورده و می‌خواهند با زیر سوال بردن اعتقادات، دین و باورهای مذهبی بیش از یک میلیارد مسلمان، عمق کینه خود را نسبت به مسلمانان نشان دهند.

وی اظهار داشت: استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل بدانند این عمل نابخردانه آنها بی‌پاسخ نخواهد ماند، و با جواب دندان‌شکن و پاسخ قاطع مسلمانان آزاده دنیا مواجه خواهد شد.

کاییدی افزود: اهانت به ساحت مقدس قرآن در واقع به معنای خودسوزی فرهنگی غرب است، چرا که اهانتی چنین بی‌شرمانه به کلام پروردگار آسمان‌ها و زمین جز گرفتار شدن در آتش جهنم و قهر او دستاورد دیگری به دنبال نخواهد داشت.

نماینده پلدختر و معمولان در مجلس با بیان این‌که قرآن، نور الهی است که با این هتاکی‌ها هیچ گاه خاموش نخواهد شد، بلکه بر تلالو آن افزوده می‌شود، افزود: قرآن کتابی است که انبیاء بزرگ الهی را به رسمیت شناخته و آنان را تصدیق کرده است.

وی با تاکید بر این‌که ریزش پایه‌های دیکتاتوری لیبرال دموکراسی غرب که با ظهور انقلاب اسلامی آغاز شده، روز به روز سرعت گرفته و جدی‌تر می‌شود، که قرآن سوزی نشانه‌ای از مقاومت مذبوحانه در برابر این زوال سیاسی - فرهنگی است، ادامه داد: دشمنان اسلام و قرآن بدانند که این اقدام نه تنها ذره‌ای از عظمت قرآن نخواهد کاست، بلکه دل‌های گمراه بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: فاجعه هولناک و دهشت‌انگیز اهانت به قرآن کریم و پاره نمودن آن در مقابل کاخ ظلم و الحاد که با برنامه‌ریزی دیوانگان قدرت و رجال بی‌مغز که خود را در مسند ابرقدرتی می‌دانند، آن هم به وسیله خبیثی در کسوت و مسئولیت روحانیت مسیحی با همراهی انسان‌هایی گرگ صفت واقع شد، قلوب همه موحدان و خداپرستان و فطرت‌های پاک را جریحه‌دار و جامعه مسلمین در سراسر عالم را عزادار ساخت.

کاییدی افزود: قرآن کتاب هدایت، سعادت، رحمت، نور و برهان و حکمت و موعظه است و اهانت به آن، مخالفت با همه کمالات و هدایت‌ها و سعادت‌ها و رحمت‌هاست، و سوزاندن و پاره کردن آن، اعلام هم پیمانی با تمام ظلمت‌ها و آلودگی‌ها و بی‌منطقی‌هاست.

وی با محکوم کردن و اعلام انزجار از بی‌حرمتی به ساحت قرآن کریم بر لزوم هوشیاری مردم در برابر تهدیدات دشمنان و بیگانگان تاکید کرد.

نماینده پلدختر و معمولان در مجلس گفت: با عنایت خداوند و به پشتوانه امت بیدار اسلام و بویژه شیعیان جهان دشمنان دین اسلام شکست مفتضحانه‌ای خواهند خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet