خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/07/05 11:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

اظهارات رییس‌جمهوری، حرف دل میلیونها آزادی خواه جهان بود

**نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت:اظهارات رییس جمهوری کشورمان در مقر سازمان ملل متحد حرف دل میلیونها مسلمان و آزادی خواه جهان بود.

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با ایرنا افزود:درسالهای اخیر حضور رییس جمهوری کشورمان در سازمان ملل متحد،‌هر بار دستاوردی مهم را برای آزادگان جهان، ‌خاصه ایران اسلامی در برداشته است.

وی ‌موضعگیری رییس جمهوری خاصه در بحث پایان نظام سرمایه داری،‌ تشکیل کمیته حقیقت یاب در حادثه 11 سپتامبر،‌ادامه اشغال سرزمین فلسطین،‌ انرژی هسته ای،‌ اقدام زشت قرآن سوزی، لزوم بازنگری در ساختار سازمان ملل و مدیریت جهانی را با ارزش دانست و آن را ستود.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: امروز نظام سرمایه داری تمام شده و ملت ها بیدار شده اند .

وی افزود:‌ تشکیل کمیته حقیقت یاب نیز درست و به جا بود زیرا در آن حادثه یهودی ها در برج های دوقلو حضور نداشتند که نشان می دهد آنان از قبل خبر داشتند.

موسوی گفت:‌ این حادثه بزرگ نمایی از سوی صهیونیستها و استکبار بود تا آن را بهانه و دستاویزی برای حضور در منطقه خلیج فارس و خاورمیانه و کنترل ایران بکنند.

وی تصریح کرد:‌کمیته حقیقت یاب گرچه تاکنون در بحث جنگ تحمیلی و انرژی هسته ای ایران گزارش های متناقضی را ارائه کرد،‌اما خواهان آن هستیم تا این کمیته بی طرفانه بحث 11 سپتامبر را دنبال کند تا معلوم شود که دولت آمریکا و صهیونیست ها در این حادثه دست داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet