هدر موبایل
1389/07/05 11:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

دوران دفاع مقدس یقین به نصرت‌های الهی است

**نماینده شهرضا و سمیرم در مجلس گفت که نیروهایی که در دوران دفاع مقدس به فرمان امام راحل به جبهه‌ها آمدند عمیقا به قرآن عشق می‌ورزیدند و به آن عمل می‌کردند و به خدا و وعده‌های خدا مبنی بر نصرت‌های الهی یقین داشتند.

عوض حیدرپور نماینده شهرضا و سمیرم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در خصوص هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: این هفته یادآور اوج فداکاری‌ها و جانفشانی‌های ملتی است که برای حفظ ارزش‌های اسلامی و حفظ جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرد.

وی افزود: به یقین اگر فداکاری‌ها و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس نبود ما امروز صاحب کشوری به نام جمهوری اسلامی ایران نبودیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: اینکه جمهوری اسلامی ایران وجود دارد مدیون جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس، رهبر‌های آگاهانه امام خمینی (ره) و خون شهدا است.

حیدرپور یادآور شد: نیروهایی که در دوران دفاع مقدس به فرمان امام راحل به جبهه‌ها آمدند عمیقا به قرآن عشق می‌ورزیدند و به آن عمل می‌کردند و به خدا و وعده‌های خدا مبنی بر نصرت‌های الهی یقین داشتند.

این نماینده مجلس هشتم ادامه داد: بخشی از کسانی که امروز مسئول ارائه خدمات به ایثارگران و بازماندگان دفاع مقدس و خانواده‌های معظم شهدا هستند، از فضای دفاع مقدس و مسائل آن اطلاعی ندارند.

وی ادامه داد: همچنین برخی از افرادی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به کارند نیز از مصبیت‌های که بر رزمندگان و ایثارگران وارد شده آشنایی ندارند لذا این دستگاه باید به صورت جدی در این مسائل تجدید نظر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet