هدر موبایل
1389/07/05 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز:

در آستانه اجرایی‌شدن طرح عدالت اقتصادی لوایح دولت در عرض 48 ساعت تصویب می‌شود

**عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت:برای اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها هرجا دولت با مشکل مواجه شود می تواند با دادن لایحه دو فوریتی و تصویب ۴۸ ساعته آن در مجلس ابزارهای قانونی جدید را در اختیار داشته باشد.

محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به مشکلات احتمالی در آغاز اجرایی شدن قانون هدفمندسازی یارانه ها گفت:این قانون جراحی اقتصاد کشور است و دوران نقاهت این طرح بر دوش دولت و مردم است.

وی افزود:مردم با اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی باید دولت را در اجرای درست این قانون یاری کرده و بوسیله آن آثار و تبعات ناشی از ‌آزادسازی قیمتها را در ماه های آغازین این طرح کاهش دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید قدرت نظارت و بازرسی خود را در زمان اجرای این طرح بزرگ اقتصادی افزایش دهد تصریح کرد:دولت با افزایش بعد نظارتی خود و ذخیره سازی کالاهای اساسی برای ورود ضربتی به بازار و قطع دست سودجویان قادر خواهد بود از تبعات اولیه اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها جلوگیری کند.

نماینده مردم کاشمر با بیان اینکه مجلس آمادگی دارد هر زمان که دولت نیاز داشت ابزارهای قانونی جدید را برای اجرای درست قانون هدفمندکردن یارانه ها در اختیار آن بگذارد گفت:دولت هر جا با مشکل مواجه شد می تواند با دادن لایحه دو فوریتی و تصویب آن در ظرف 48 ساعت در مجلس ابزارهای قانونی لازم را برای اجرای درست طرح عدالت اقتصادی بدست آورد.

خباز همچنین با بیان اینکه دولت باید در انعکاس واقعیات به افکار عمومی تلاش کند اظهارداشت:دولت باید در انعکاس و امنیت در جهت شفاف سازی و آگاهی بخشی به افکار عمومی تلاش کند تا توقعات جامعه در هنگام اجرائی شدن این قانون بالا نرود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet