هدر موبایل
1389/07/05 12:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی:

سخنان احمدی‌نژاد در سازمان ملل، دیدگاه مردم جهان بود

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان دکتراحمدی نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل خواسته ها و دیدگاههای به حق اکثر مردم جهان بود.

سیدجواد زمانی در گفت و گو با ایرنا با مثبت ارزیابی کردن سخنرانی اخیر رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، افزود: در این راستا دیروز نمایندگان مجلس با انتشار طوماری از سخنان دکتر احمدی نژاد در سازمان ملل تقدیر کردند.

وی گفت: رییس جمهور نماینده یک ملت است و سخنانی را که در مجامع عمومی و بین المللی عنوان می کند، در اصل سخنان آن ملت است.

زمانی با بیان اینکه دکتراحمدی نژاد خواسته ها و دیدگاههای مردم جهان را که از ابراز آن ابا دارند، دراین سازمان بیان کرد، گفت: این سخنرانی علاوه بر به چالش کشاندن نظام سرمایه داری، اذهان جهانیان را نسبت به شعور بالای ملت ایران در خصوص راه اندازی دروغین جریانات سیاسی نظیر 11 سپتامبر، انرژی هسته ای و ... روشن ساخت.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس ادامه داد: همچنین موضع قدرتمند رییس جمهور در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل نشان داد که ایرانیان مردمی شجاع، دلیر و صریح النطق هستند.

وی درخصوص سخنرانی دکتر احمدی نژاد راجع به ساختار سازمان ملل و لزوم بازنگری در آن اظهارداشت: ساختار این سازمان با واژه هایی مانند دموکراسی و حقوق بشر که زیاد از آن دم می زنند، همخوانی ندارد و نیازمند تغییر است.

زمانی، ادامه داد: در جهانی که اکنون دم از برابری ملتها زده می شود، حق وتو فقط به پنج کشور دنیا داده شده و این اصلا با اظهارات سردمداران جهان همخوانی ندارد.

وی، تاکید کرد : دیدگاههای دکتر احمدی نژاد در سازمان ملل در واقع خواسته اکثر مردم جهان بود که شهامت بیان آن را نداشتند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet