ایام محرم 1398
1389/07/05 13:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

طرح نظارت بر نمایندگان برای سلامت مدیریت کشور مؤثر است

**رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت که، اجرای طرح نظارت بر نمایندگان برای سلامت مدیریت کشور بسیار خوب خواهد بود از این رو بنده این طرح را یک قدم مثبت برای مجلس می‌دانم.

سیدحسین هاشمی نماینده میانه و رئیس کمیسیون صنایع مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به طرح نظارت بر نمایندگان گفت: ‌بنده احساس می‌کنم که آنچه به عنوان طرح نظارت بر نمایندگان مطرح شد، نسبت به طرح قبلی طرحی جامع‌تر بود؛ طبیعی است، کسانی که مسئولیت دارند باید از نظارت‌های خاصی هم برخوردار باشند تا خدای ناکرده دچار مشکل نشوند.

وی افزود: این طرح دارای مشکلات و ایراداتی است که امیدوارم که با کمک نمایندگان اصلاح شود چرا که طرح مذکور باید جامع باشد. البته با توجه به اینکه در حال حاضر بحث رقابت در انتخابات وجود دارد، حرف‌ها و حدیث‌ها در باره نمایندگان کمتر خواهد شد چرا که نمایندگان با وارد به مجلس، دارایی‌های خود و خانوادهایشان را همانند وزرا باید به قوه قضاییه اعلام کنند.

نماینده میانه در مجلس با مثبت ارزیابی کرد طرح نظارت بر نمایندگان، اظهار داشت: اجرای طرح نظارت بر نمایندگان برای سلامت مدیریت کشور بسیار خوب است، البته اجرای این طرح برای خود قوه مقننه هم مناسب خواهد بود چرا که خود قانونگذاران برای اجرای آن پیش قدم شده‌اند لذا این یک قدم مثبت برای مجلس است.

هاشمی ادامه داد: امیدوارم جمع بندی‌های نهایی در این باره منتهی به تصویب قانونی شود، که عملیاتی شده و ما در اجرای مشکلی نداشته باشیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم که جمع بندی نهایی درباره طرح نظارت بر نمایندگان باعث شود که این طرح برای مجلس پشتوانه‌ای قوی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet