هدر موبایل
1389/07/05 13:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ترابی:

دوران دفاع‌مقدس یکپارچگی ملت ایران را به دنیا ثابت کرد

**نماینده شهرکرد در مجلس گفت: دوران دفاع مقدس یکپارچگی ملت ایران را به دنیا ثابت کرد و همه متجاوزین دنیا فهمیدند که به راحتی نمی‌توان به ایران حمله کرد.

نصرالله ترابی نماینده شهرکرد و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس از جان و هستی خود گذشتند و توانستند حماسه بزرگی را در تاریخ سرزمین خود رقم بزنند.

وی افزود: با رشادت این بزرگ‌مردان توانستیم به دنیا نشان دهیم که ما از مرز، دین و میهن خود با قدرت و قوت پاسداری می‌کنیم و در این دوران به جهانیان ثابت شد که ما متحد و همراستا در جهت تحقق سیاست‌ها و منویات حضرت امام خمینی (ره) حرکت می‌کنیم.

نماینده شهرکرد در مجلس هشتم گفت: دوران دفاع مقدس یکپارچگی و وحدت ملت ایران را به دنیا ثابت کرد و همه متجاوزین دنیا فهمیدند که به راحتی نمی‌توان به ایران حمله کرد.

ترابی خاطر نشان کرد: این دوران همچنین درس خوبی به کشورهایی داد که چشم طمع به ایران دوخته‌اند.

وی در خصوص تسهیلات و امکانات برای رزمندگان و ایثارگران کشورمان گفت: کاری که این عزیزان انجام دادند، نباید با مسائل مادی قیاس شود؛ چرا که این مسائل اصلا با موضوعات مادی قابل مقایسه نیست اما همه ما وظیفه داریم به امور آنها که مردانه جان خود را برای امنیت و آسایش ما در طبق اخلاص نهادند، رسیدگی کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet